Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDACII + GPS Nokia LD-3W - problemy

vasin (160)|19.9.2006 15:08
Zdravim nemate neko tuto kombinaci.

Dnes jsme koupil MDACII a nemuzu ho spojit s GPS od Nokie .. mam to sprovane a v aplikaci iGo nastaveny port ale MDACII si nenatahne data ze satelitu. :o/

Neco podobneho semi delo i na MDA II a tam stacili spustit pred iGo TomTom a pak iGo a pak uz to bezelo .. al ecekal sem ze MDACII s WM5 uz nebude mit takoveto problemy.

HELP pleeeeesssss
Honcek (30)|19.9.2006 21:23
Zdar..
Mam taky MDAc 2 a tu samou GPSku od Nokie. Funguje bez problemu s TomTomem. Nastaveni BT - zapnout - nove partnerstvi (melo by to tu gps-ku najit) - spárovat. Porty COM - priradit nokii COM 6. Tenhle port pak vyberu v nastaveni Tom Toma a --funguje. Jestli to mas takhle nastaveny - tak je potreba trochu trpelivosti. docela to trva dlouho, nez se poprve GPSka spoji se zarizenim, resp. programem. U mne to trvalo nekolik minut.

Hodne zdaru Honcek
vasin (160)|19.9.2006 23:19
No to je právě to .. jak říkám TomTom jde .. ale iGO nejde... pokud je pod iGO spustenej Tomtom jde i iGO taky ale jak vypnu TomToma odpoji se to.

S kamosovou nokii je to bezproblemu a iGO se spoji na prvni pokus. :o/ ale mam uz druhou nokii a je to to same .. nefunguje.
Honcek (30)|20.9.2006 07:47
No predpokladam, ze reinstal jsi taky zkousel a nic... V tom pripade bohuzel nemuzu poradit..
vasin (160)|20.9.2006 13:48
Ano zkousel i HR.

Proste .. mi chodi jen TomTom a iGO fakt nenatahne satelit. Pokud pripojim jinej GPS modul (Leadtek) jede iGO jako das. V servisu mi promerili tu Nokii a je v pohode.
Nic mene s kamosovou nokii mi iGO taky jede a s tou moji ne(mam uz druhou.. vymena v servisu.. dobra za dobrou)

Kdyz spustim Tomtoma a pak iGO .. jede i iGO al ev okamziky kdy vypnu tomtoma .. spadne komunikace mezi MDA a iGO... s hlaskou ze nema GPS modul.