Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

regulace hlasitosti a záloha kalendáře

kalkulackax (0)|17.9.2006 22:20
Chtěla bych se zeptat jestli existuje nějaký rozumný program, který by dovolil regulovat hlasitost? Mám MitacMio 528A a Windows, a nabízí to 5 možných bodů hlasitosti, první je nulová - zvuk vypnut a ta další je tak hlasitá, že z toho nemůžu poslouchat v pohodě hudbu, protože to dělá na mne už celkem velký hluk, existuje něco, co by to dovolovalo ztlumit ještě trochu, nebo musím zalepit sluchátka? Díky moc.

A pak ještě, jak, respektive co je nutno zazálohovat pro zálohu kalendáře? Ideálně jak to pravidelně naučit ActiveSync? Tam mi to píše že zálohování je na zažízení nebo něco podobného, děkuji moc
beecher (9270)|17.9.2006 22:50
A ten prehravac nastaveni hlasitosti nema?

A ActiveSync staci nastavit, aby spravne synchronizoval data mezi PDA a PC, a je vymalovano... ;)
Bobanovicz (511)|18.9.2006 00:16
To co popisuješ mi přijde ne jako ovládání hlasitosti, ale jako nastavení úrovně výstupu v Settings>Audio>Tone>Earphone. Tam jsou pouze tři úrovně, podle kterých se odvíjí celková hlasitost.
No a pokud to není tohle tak tady si tu úroveň můžeš snížit.
A zálohování (synchronizace) jak říká Beecher, musíš ovšem mít na PC velký Outlook.
Zdenek Malinsky (9781)|18.9.2006 08:14
Doporučuji prostudovat na titulní straně našeho webu rubriku "Začínáte? Čtěte!", zejména článek Jak nainstalovat a nastavit ActiveSync? Nebude na škodu, když koukneš i na ostatní články z této rubriky.

Pozor, je také třeba rozlišovat rozdíl synchronizace a záloha. Není to totéž. Pomocí AS synchronizujeme.
kalkulackax (0)|18.9.2006 10:22
Zkusím tedy asi jiný přehrávač, mám tam windwsácký MediaPlayer, a na pouštění hudby mi je to stačí, ale ta nejnižší hlasitost mne celkem žere. WinAmp mi tam totiž nějak neběhal a tak jsem se na to vykašlala. A iTunes také nějak zlobil, ale asi to zkusím znovu.

Nechci synchronizovat, nemám s čím, mám doma MACka, programy nahrávám u rodičů, ale jenom co musím přehrát na SD kartu aby mi to tam zůstalo, když se mi třeba vybije PPC aby se mi to nesmazalo, stalo se mi to jednou a bylo to k vzteku. A na PC stejně outlook nemám.
Bobanovicz (511)|18.9.2006 10:57
Na zálohování je dost programů, které se tady ve fóru probírali už hodněkrát.
Například Spb Backup.
beecher (9270)|18.9.2006 10:57
Ale vzdyt Windows Media Player ma taky ovladani hlasitosti... Sve vlastni... Neni to nahodou na "plne gule"?

A synchronizovat Macek samozrejme jde... MissingSync.