Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA3-XDA3-DATAPHONE3 a samovolne odmountovani StorageCard

MedvedXXL (33)|17.9.2006 14:12
Zdravicko. Stava se mi, ze se mi tak 2x denne automaticky odmountuje StorageCard. Vysunuti a zasunuti nepomuze. Dela to i s jinyma SD kartama. Pomuze jen SR. Nevite, jestli mountovani karty pri startu ma na starosti samotnej system nebo nejaka utilita, kterou bych mohl spustit znova? Myslim neco podobnyho, jako je treba ovladac kamery, simkarty atd... Delalo mi to i na orig.verzi 1.22.00WWE od Errortelu. Pripadne mi, ze to ma neco spolecnyho z rychlym zapnutim a vypnutim MDA behem cca 2sec. nebo vypnuti pri vytaceni GPRS, ci nejaka takova obcasna situace. Nepodarilo se mi to vysledovat. Taky mi pripadne, ze to dela min casto, pokud tu kartu hodne vyuzivam (prilohy posty, sposteni aplikaci, atd.) Napadlo me jeste nainstalit na SD nejakou aplikaci, ktera ji bude furt otukavat a tudiz vuzivat (postovni klient nebo pocasi s aktualizaci,...). Treba to nejak usne a uz se mi nepripoji. Po HR to stejny. Nebo to muze bejt na reklamaci? Jak jim to ale dokazat....oups...
dansafe (144)|17.9.2006 14:51
Mě se to taky stávalo u MDA I, ale byla to mechanická věc. Nosím cihlu v kapse a při vytahování/zandávání nebo jenom při chůzi a otřesech docházelo k povytažení karty. Vyřešil sem to malinkatinoučkou kapičkou vteřinového lepidla kde sem přilepil kartu k přístroji.
MedvedXXL (33)|17.9.2006 15:19
Oups...celkem brutalni reseni, ne? Je pravda, ze ja jsem u jedny SD karty musel sekundacem prilepit takovou tu zamykaci pojistku proti prepsani, protoze pri zasouvani se to zamykalo. Ale k pristroji? Drsny...
dansafe (144)|17.9.2006 15:38
Se podívej jak to je nešťastně řešený, když mám cihlu v kapse na štorc tak se vlastně opírá o SD kartu.

sep_ce4you (351)|18.9.2006 13:38
me se to stavalo tak 1 do mesice ... je to dost o tom jakou mas ROM ... na vine je podle me sprava pameti me vdycky pomohl soft reset .... od doby co mam ROM WWE1.42 se mi to uz nedeje.
MedvedXXL (33)|2.10.2006 10:37
Tak verte nebo neverte, nekde jsem cetl ve foru, ze to muze zpusobovat vadnej theme. Ja jsem pouzival chromium.tsk, uz ani nevim odkud. Zkusil jsem pouzit SPB Silver theme a od ty doby klid a pohoda. To je to posledni, na co bych sam prisel. A hlavne po HR jsem tam theme vzdycky placl a zkousel to uz s nim, takze mi to odmountovavalo i na cistym PDA (az na ten zas..... chromium.tsk)... Tak hotovo...
Duddits (217)|2.10.2006 15:19
Zajimava zalezitost, z 90% pouzivam thematko SPB Ext tech, a tohle odmountovani se mi stalo asi 2x za rok (je mozne,ze jsem tam zrovna zkousel jine themes). Kazdopadne usetris hodne lidem trable :yes:
SpeedyTuning (240)|2.10.2006 16:42
me se to stavalo taky, pak tri tydny klid a pak to jelo ve velkym dvakrat denne,...resila to reklamace