Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nahrada za hx4700

PavelM_ce4you (95)|16.9.2006 12:46
Pravdepodobne se mi dostane odpovedi, ze mam prohledat fora, ale verte, ze jsem tak udelal, spoustu toho precetl na ruznych serverech a zaver je: su uplne v prd...

Takze: pouzivam rok a pul hx4700, duvod proc jsem sel do tohoto modelu je hlavne VGA a WiFi. Bohuzel mi odesla dotykova plocha a PDA jde v pondeli na reklamaci. Nuze ale co ted, mam tyto moznosti:

1) 4700 opravi nebo vymeni - nejlepsi varianta, nebudu muset vymyslet co poridit :-)
2) pokud 4700 nepujde opravit a co jsem si vsiml, tak uz se ani neprodava, sel bych bud do obdobneho zarizeni (nejspis Dell Axim X51v) nebo stale vice pokukuji po kombinaci cihly s telefonem. Prece jenom clovek pak nosi o krabicku mene. A tady je kamen urazu. Do ceho jit?

- VGA bych ozelel, resp. musel ozelet bo tu neni takove zarizeni
- potrebuji bluetooth kvuli GPS
- nejvice se mi libi MDA Compact II, ale nema WiFi
- WiFi pokud se nepletu ma pouze Vario a ETEN600
- Vario podle vseho nepodporuje Letter Recognizer

Tak a ted babo rad. Vim ze to je spise na debatu u piva, ale neresil jste ted nekdo podobny problem - prechod z "klasikeho PDA" na PDA s telefonem?

PS: Nevite, neexistuje nekde pujcovna PDA, nejlepe v Brne. PDA bude na reklamaci a ja jsem bez nej jako bezrukej.
Miloš Strouhal (3997)|16.9.2006 15:15
[QUOTE="PavelM"]
2) pokud 4700 nepujde opravit a co jsem si vsiml, tak uz se ani neprodava..[/QUOTE]PDA vam opravi, to ze byl hx 4700 predcasne stazen z Evropskeho trhu neznamena, ze na nej nemaji v HP dostatek nahradnich dilu. ;) Nebojte, maji jich dost, a to i displeju.
Standa_ce4you (380)|17.9.2006 10:16
[QUOTE="PavelM"]
- VGA bych ozelel, resp. musel ozelet bo tu neni takove zarizeni
[/QUOTE]
VGA s telefonem a WiFi má HTC Universal (tedy v případě, že bude požadováno nové zařízení :) ).
lenivyventil (103)|17.9.2006 14:56
Qtek S200(HTC Prophet) ma bluetooth aj wifi b/g a je vo velkosti MDA Compact I/II; je to Vario bez klavesnice...
Vario podporuje Letter recognizer, treba na to enableRecognizers.cab
PavelM_ce4you (95)|17.9.2006 15:07
2lenivyventil: Diky moc, za info o letter recognizeru, znam par lidi, kterym to udela radost :-)

2others: jj, jestli pojde 4700 opravit, bude to ta nejlepsi volba ;-)