Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Instalace aplikace (neni koncovka exe ani cab pouze několik souboru 001...a xml)

tominekk (7)|15.9.2006 18:02
Stáhl jsem si několik aplikací, ale žádná nemá koncovku cab ani exe abych ji mohl nainstalovat. Po rozbalení zip archivu jsem dostal několik souborů - různě pojmenovaný ale koncovka je očíslovaná 000, 001 atd navíc je tam jeden soubor setup.xml.

Mám zařízení MDA Vario

Poraďte mi prosím jak to nainstalovat.
Předem moc děkuji
Night Walker (3)|15.9.2006 18:08
měl byste se podívat do článku jak nainstalovat do PDA aplikace
Soubory *.exe se vesměs instalují ze stolního PC a nebo jsou jako samostatné aplikace, které nepotřebují instalaci spustitelné rovnou v PDA.
*.cab soubory se instalují z PDA průzkumníka (file explorer, pocket commander, Resco File Explorer) a to jednoduchým poklikáním na ně. Klasicky jako např. v PC na *.exe soubory
Bobanovicz (511)|15.9.2006 18:35
To on asi ví, když píše, že ten soubor není *.exe ani *.cab

Podle toho jak popisuješ ten obsah toho ZIPu bych ten ZIP přejmenoval na CAB, protože CAB je archív, který taky rozbalíš jako klasický ZIP, takže to buď opravdu omylem rozbaluješ a nebo tomu jen dal někdo špatnou příponu.
Night Walker (3)|15.9.2006 18:51
Moc se omlouvám, já přehlédl má/nemá. Tyhle čísla dělaly zabalené archivy. Bylo by možno vypsat všechny koncovky souborů ?
Mem__ce4you (485)|15.9.2006 19:02
Další možnost je, že ten instalační soubor je jen splitnutý (rozdělený na ty očíslované části) a v setup.xml bude info, v jakém programu je spojit a případně CRC. Nicméně přijde mi to trochu překombinované, takový Servant Salamander umí udělat split souborů i s BAŤákem, který je automaticky spojí (pomocí normálního příkazu copy)
tominekk (7)|16.9.2006 11:34
To jsem si taky myslel, ale sloučit to nejde protože každý ma jiné jméno a koncovka se inkrementovaná o 1.
V tom setup.xml jsou dany parametry instalace.
Skusím to zabalit zipem a přejmenovat na CAB a uvidím.
beecher (9270)|16.9.2006 14:50
Poslete mi pres SZ odkaz na to, co jste stahoval... Mrknu na to... Dekuji.
tominekk (7)|16.9.2006 15:54
Tak díky moc - problém je vyřešen - stáhl jsem si je znovu a cab to má takže je to OK.
Jenom pro zajímavost v cab souboru jsou ty stejný soubory co jsem nedovedl nainstaloval - takže bych se chtěl zeptat jak z těch souborů udělám opětovně cab?
beecher (9270)|16.9.2006 18:10
Jako kdyby to tady nebylo... ;)