Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 15

Téma: internet N560 via 6310i bluetooth modem ? lll sitovy disk ?

TVr TVr je offline
    Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Zdravim ve spolek, jsem cerstvym majitelem N560tky, zatim maximalni spokojenost, sice se mi nepodarila dosud zamerit GPS, ale mozna je to tim ze ho mam dva dny a zatim jsem nikde nebyl autem. Takze k dotazu, napada nekoho jak rozhochodit toto zarizeni, aby pritupovalo k internetu, pres bluetooth pripojeni na kterem bude 6310tka s GPRS ??

dotaz c.2
    doma se pripojuju pres wifi router, na kterem visi dalsi dva pocitace, je zde moznost aby bylo videno pda jako sitove okoli v pocitacich a naopak ? pokud ano, prosim pisnete mi jak na to ...

snazil jsem se zde hledat, ovsem v te zmeti OT a Flame je to temer nemozne

vsem kteri poradi neco uzitecneho, dekuji

Tomas
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2007

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Odpoved na dotaz 2.
    PDA v okolnich pocitacich videt nepujde, sdileni neni sluzba, kterou WM poskytuji, ale pristupovat na sdilene disky umi.

TVr TVr je offline
    Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Citace Původně odesláno od beecher
    Odpoved na dotaz 2.
    PDA v okolnich pocitacich videt nepujde, sdileni neni sluzba, kterou WM poskytuji, ale pristupovat na sdilene disky umi.
    Je dobre vedet ze to umi, bylo by lepsi vedet JAK = - )

k odpovedi na dotaz cislo 1 - N560 nema integrovany GSM modul, tudiz nastaveni ktere tam jsou uvedene nejsou to co hledam. Zkousel jsem si s tim hral metodou pokud omyl, gprs na 6310 funguje, na wap se pres nej dostanu, ale potrebuju donutit PDA aby ji pouzilo jako BT modem

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Ale to víš, že to podle toho návodu nastavit jde. A na tom, že nemáš integrované GSM, vůbec nezáleží. Stačí si ten návod jen pořádně přečíst. Postup pro připojení přes bluetooth tam je. Akorát je možná nutné nejprve vytvořit s telefonem partnerství a v PDA zaškrtnout možnost Dialup.

Nováček
    Registrace
    May 2007

V tom návodu je i popis připojení přes BT, ale to by sis to opravdu musel přečíst.

TVr TVr je offline
    Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Dekuji velice, ze jste me dokopali k nastaveni PDA. Ted uz vytvori spojeni s 6310i, ta jej zacne navazovat, ovsem nenavaze. Tohle je ale spise problem pro mobilmanii, ze ? nebo muze byt chyba v inicializacnim retezci ?

TVr TVr je offline
    Nováček
    Registrace
    Sep 2006

jeste k tomu AT commandu, jak je v uvozovkach IP ... ma tam byt to IP, nebo IP pripojneho bodu eurotelu ?
    Abych to popsal presne, PDA se spoji s mobilem, na mobilu potvrdim spojeni, mobil zobrazi "navazuji GPRS spojeni" pote se zobrazi ikona GPRS na displayi, vypada ze spojeni je uskutecneno, ovsem, zadna z aplikaci napr agile mess. nefuguji.

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Má tam být "IP".

Nováček
    Registrace
    May 2007

Má tam být "IP"
    To jestli je chyba v nastavení telefonu a nebo PDA zjištíš jedině tak, že uskutečníš nějaké spojení přes GPRS jen z mobilu, jen mě nenapadá jaké u 6310tky (WAP?).
    Jinak si nastav v Nokii PDA jako autorizovaný přístroj ať nemusíš potvrzovat spojení, možná to způsobuje nějakou prodlevu.

TVr TVr je offline
    Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Na mobilu fici WAP uplne bez problemu, v nastaveni GPRS modemu jsem nastavil AP internet, coz je AP eurotelu. PDA je s telefonem sparavane a k prodlevam nedochazi, z toho jak se to cele chova, mam dojem ze je problem u slavneho O2, takze zitra zavolam pani operatorce a poptam se ji co s tim .... zatim Vam moc dekuji a pokud se mi podari problem vyresit, pisnu info.

TVr TVr je offline
    Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Takze poznatky z dneska ... rano jsem se na telefonni lince "ou tu" ujistil ze mam aktivni gprs prenosy, coz jsem predpokladal, ale postupoval jsem podle rad v clanku, dale jsem zkousel vytacet *99# i *99***1# bez at prikazu, zkouseno na ruznych rychlostech prenosu, s volbou pockat na ozn. ton i bez ni .... nicmene vse bezvysledne ... podle citace dat na 6310 pristroj odesle a prijme cca 1kB a to je vse. = - )

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Mno ale u toho *99***1# nemusí na konci být pouze jednička. Ta číslice musí odpovídat číslu datového profilu v telefonu. Tak mrkni do telefonu jaké číslo ten profil má a zkus to změnit. Možná to bude tím.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Aneb jinak receno, standardni problem s BT v 6310... Nechte si tam nahrat posledni FW a pak to zkuste cele znova...

Jinak pristupovat na sitove disky je ve standardnim pruzkumnikovi, je to v menu, staci trochu pohledat...
    Jinak taky treba v Total Commanderu pro PPC...

TVr TVr je offline
    Nováček
    Registrace
    Sep 2006

k te jednicce - to jsem si precetl, zkusil jsem to s ni, i bez ni, porad nic, takze nevim.
    firmware sem byl nahravat pred dvemi mesici, novejsi urcite nebude, protoze i ten je stary

sitove disky - ok, odpoledne se po tom podivam, hned co si domu dovezu nabijecku, kterou jsem zapomel u pritelkyne = - ) mam Total Cmd i pruzkumnika, tak to snad najdu.

muzete to zamnkout, to BT stejne asi nevyresime, takze dekuju moc a lock = - D

Podobná témata

1. Loox n560 - internet přes mobil pomocí GPRS a bluetooth
    Od gagarin_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 03-06-2009, 22:05
  2. N560 pripojenie na internet cez mobil-Bluetooth
    Od Pufo Callo v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 28-02-2007, 14:48
  3. HTC TyTN - nedari se pripojit ve funkci bluetooth modem na internet (gprs)
    Od abakl_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 07-12-2006, 10:49
  4. Internet přes Bluetooth na N560
    Od chipoun_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 27-08-2006, 21:21
  5. Nemohu se dostat na Internet (LOOX718+Nokia 6310i+Oskar)
    Od Mlok_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 28
    Poslední příspěvek: 10-03-2005, 15:24