Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak u n35 zakázat možnost zapnutí zařízení jiným tlačítkem než power?

melychar (0)|14.9.2006 01:54
Ahoj, nevíte prosím někdo jak zakázat na n35 zapnutí jiným tlačítkem než power na boku zařízení. Stává se mi, že v tašce se i přes obal stiskne některé ze 4 tlačitek a než to zjistím je pda vybité. Tyto tlačítka se sice dají konfigurovat který program spouští, ale i když jim nepřiřadím žádný, stejně pda zapnou alespoň do obrazovky today.

Ještě jenom dva postřehy které by trošku patřily asi jinam:
1) Neskutečné problémy s 2G MMC A-data. PDA ji někdy vidělo jen jako 1G, formátování v PC přes MS i jiné programy situaci nelepšilo. Zformátování přes storage tools = pda ji vidí jen jako 1G, PC ji nevidí vůbec. Nahrát se na ni dal soubor jen do velikosti 40Mb!!!, pak active sync zkolaboval. Pokud jsem soubor přes 40Mb nahrál na kartu v PC, zase to nevidělo pda. Kartu jsem vrátil a koupil Verbatim - vše OK, plná kompatibilita mezi PC a pda.

2) ulomený stylus: Zlomilla se mi špička hned při zapínání (HW reset). Špička je do kovové tyčky jen nasazená - dá se vytáhnout. Vypiloval jsem ze zbytku novou špičku, která se zlomila za 2dny. Fajn materiál.... Vyrobil jsem další - vhodný plast je plastová černá pletací jehlice. Uříznout na správnou délku, opilovat tak aby šla zasunou do kovové trubičky fest a vypilovat špičku. Celý práce na 0,5 hod a pokud jste zruční je výsledek nepoznatelný. (použijte plochý jehlový pilníček) Druhá strana stylusu . černé "madlo" je do ovové trubičky zašroubováno - je tam závit! Vypilováním špičky se vyřeší i odlamování zobáčků - původní špička má na sobe zápich do kterého v pda zapadá pružinka-planžeta. Je to dost na fest a tak stylus drží v pda velmi pevně a při vyndavání se ulomí ty zobáčky. Nově vypilovaná špička nemá ten zápich, stylus jde vyndavat snáze a tak se ani neulomí ty zobáčky.

GPS chytá do 2min, tomtom 5,21 bez problémů a pádů.
beecher (9270)|14.9.2006 02:59
Neni to nastaveni zapinani pouze tlacitkem Power v nastaveni napajeni?
Jason_ce4you (260)|14.9.2006 08:03
Já používám na N35 "Screen Lock" a pak jde spustit jen po zmačknutí prvního a čtvrtého tlačítka. Taky jsem měl problémy ,že se mi spouštělo PDA po nechtěném dotyku některého z tlačítek. Zatím funguje spolehlivě.
Srbak (37)|14.9.2006 16:43
NO ještě že člověk to u N50 nemá!:)