Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

update na 51 na 64 - postřehy

Qeebee (11)|13.9.2006 10:19
Mohu potvrdit zlepšení v oblastech zrychlení, zkrácena pauza před zahájením hovoru. Nejvíce mě potěšil voice dial. Pozoruji dobné problémy s bluetooth: nízká hlasitost zvuku, předtím ok, pokud volám já,občas mě druhá strana neslyší, příchozí hovory jsou OK.

Jediné co mi vyrazilo dech, byl fakt, že jsem po synchronizaci musel u všech znovu nastavit vyzváněcí tón, ty se jaksi vytratily. Nevím jestli to souvisí s upgrade, každopádně jsem musel u 150 kontaktů znovu nastavit, uff mám to za sebou... Celkově spokojenost.:yes:
trubka_ce4you (32)|13.9.2006 10:41
[QUOTE="greensmile"]Jediné co mi vyrazilo dech, byl fakt, že jsem po synchronizaci musel u všech znovu nastavit vyzváněcí tón, ty se jaksi vytratily. Nevím jestli to souvisí s upgrade, každopádně jsem musel u 150 kontaktů znovu nastavit, uff mám to za sebou... Celkově spokojenost.:yes: [/QUOTE]
To je tím, že sice se to synchronizuje s Outlookem, ale informace o vyzvánění v Outlooku NENÍ, je uložena POUZE v PocketOutlooku a tento údaj se nesynchronizuje, bohužel. Tak dokud s tím "blbnu" a experimentuju, nastavuji si vyzvánění jen u pár kontaktů a asi s tím i vydržím až do oficiální verze FW.
Jediná, ale ne 100% funkční možnost je zálohovat si soubor pim.vol z rootu zařízení.
Qeebee (11)|13.9.2006 21:57
[QUOTE]
Jediná, ale ne 100% funkční možnost je zálohovat si soubor pim.vol z rootu zařízení.[/QUOTE]

Proč to není 100%? Existuje nějaká utilita pro kompletní zálohování kontaktů? Doopravdy jsem si myslel, že nejlepší způsob zálohování, je synchronizace.
K Martin (15)|14.9.2006 09:46
Na CD, ktoré som dostal k A701 je program Mobile Assistant.
Tento program vie zalohovat kontakty aj s vyzvanacim tonom.
werner (14)|16.9.2006 00:15
Nazdar ludia. Moze mi niekto povedat ake vylepsenia prinasaju nove verzie ROM? Ja mam povodnu R 45 a zaujimalo by ma co vsetko zlepsuje R64, ktora je momentalne najnovsia neoficialna verzia a dalej by ma zaujimalo, kto tie verzie vyraba a akym sposobom. Ono je pekne si dat novy system, resp. ovladanie systemu ale kto vie co tam vsetko je. Diky za odpovede.
stehan (114)|16.9.2006 00:37
Nazar, co je nove vo verzii 64 sa docitas o par riadkov nizsie, treba si najprv pecitat forum, alebo tu, a ak mas zaujem o ine rom starsie, pozorne citaj forum, v podstate cele je len o tom co funguje a nefunguje v ktorych romkach
..I..
werner (14)|16.9.2006 01:12
Ja som poyorny citatel, odkojeny radioamater, kde je dolezitejsie pocuvat ako pisat, takze sorry ak som si to nevsimol a moj dotaz nebol na mieste. Cital som aj neoficialne forum Mia A701, ale nejake detaily okolo toho co vsetko prinasa nova romka som nenasiel. Kazdopadne dakujem za info a nech sa dari...