Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: update na 51 na 64 - postřehy

Nováček
    Registrace
    Apr 2012

Mohu potvrdit zlepšení v oblastech zrychlení, zkrácena pauza před zahájením hovoru. Nejvíce mě potěšil voice dial. Pozoruji dobné problémy s bluetooth: nízká hlasitost zvuku, předtím ok, pokud volám já,občas mě druhá strana neslyší, příchozí hovory jsou OK.

Jediné co mi vyrazilo dech, byl fakt, že jsem po synchronizaci musel u všech znovu nastavit vyzváněcí tón, ty se jaksi vytratily. Nevím jestli to souvisí s upgrade, každopádně jsem musel u 150 kontaktů znovu nastavit, uff mám to za sebou... Celkově spokojenost.:yes:
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Citace Původně odesláno od greensmile
    Jediné co mi vyrazilo dech, byl fakt, že jsem po synchronizaci musel u všech znovu nastavit vyzváněcí tón, ty se jaksi vytratily. Nevím jestli to souvisí s upgrade, každopádně jsem musel u 150 kontaktů znovu nastavit, uff mám to za sebou... Celkově spokojenost.:yes:
    To je tím, že sice se to synchronizuje s Outlookem, ale informace o vyzvánění v Outlooku NENÍ, je uložena POUZE v PocketOutlooku a tento údaj se nesynchronizuje, bohužel. Tak dokud s tím "blbnu" a experimentuju, nastavuji si vyzvánění jen u pár kontaktů a asi s tím i vydržím až do oficiální verze FW.
    Jediná, ale ne 100% funkční možnost je zálohovat si soubor pim.vol z rootu zařízení.

Nováček
    Registrace
    Apr 2012

Jediná, ale ne 100% funkční možnost je zálohovat si soubor pim.vol z rootu zařízení.
    Proč to není 100%? Existuje nějaká utilita pro kompletní zálohování kontaktů? Doopravdy jsem si myslel, že nejlepší způsob zálohování, je synchronizace.

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

Na CD, ktoré som dostal k A701 je program Mobile Assistant.
    Tento program vie zalohovat kontakty aj s vyzvanacim tonom.

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Nazdar ludia. Moze mi niekto povedat ake vylepsenia prinasaju nove verzie ROM? Ja mam povodnu R 45 a zaujimalo by ma co vsetko zlepsuje R64, ktora je momentalne najnovsia neoficialna verzia a dalej by ma zaujimalo, kto tie verzie vyraba a akym sposobom. Ono je pekne si dat novy system, resp. ovladanie systemu ale kto vie co tam vsetko je. Diky za odpovede.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

Nazar, co je nove vo verzii 64 sa docitas o par riadkov nizsie, treba si najprv pecitat forum, alebo tu, a ak mas zaujem o ine rom starsie, pozorne citaj forum, v podstate cele je len o tom co funguje a nefunguje v ktorych romkach
    ..I..

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Ja som poyorny citatel, odkojeny radioamater, kde je dolezitejsie pocuvat ako pisat, takze sorry ak som si to nevsimol a moj dotaz nebol na mieste. Cital som aj neoficialne forum Mia A701, ale nejake detaily okolo toho co vsetko prinasa nova romka som nenasiel. Kazdopadne dakujem za info a nech sa dari...

Podobná témata

1. Reakcí: 779
    Poslední příspěvek: 26-02-2011, 21:31
  2. HTC HD mini – zkušenosti, rady, postřehy
    Od Vitezslav2_ce4you v sekci HD mini
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 23-07-2010, 13:06
  3. HTC Advantage X7500 - obecné postřehy, zkušenosti atp.
    Od skaj_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 310
    Poslední příspěvek: 24-09-2008, 10:57
  4. Další postřehy k problémům s verzí PPC 2002
    Od mrmobil v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 21-08-2003, 14:23