Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Autokonfigurace MDA I

Jehlička Milan (10)|8.12.2003 08:51
Koupil jsem MDA I z druhé ruky, má už soft od O2. Ale protože se předchozí uživatel pohyboval po více zemích Evropy, mám v Nastavení -Systém - Automatická konfigurace vedle zatržítka "Chci provést autokonfiguraci" možnosti : O2-UK, O2-IRL, ..-DE, ..-DE LOOP, ..- NL a Manx. T-Mobile tam není, takže každá autokonfigurace končí špatně. Předpokládám, že by v Pocketu měl bý prográmek nebo INI soubor, který umožní konfigurovat, ale nevím kde. Samozřejmě, že jsem již o totéž pokusil u bývalého majitele. Nezkusí to ale někdo z Vás? Prosím pomozte. Děkuji.
PavelR. (2184)|8.12.2003 09:08
[QUOTE="Jehlička Milan"]Předpokládám, že by v Pocketu měl bý prográmek nebo INI soubor, který umožní konfigurovat, ale nevím kde. Samozřejmě, že jsem již o totéž pokusil u bývalého majitele. Nezkusí to ale někdo z Vás? Prosím pomozte. Děkuji.[/QUOTE]

... i kdyz se Vam podari soubor, ve kterem jsou tyto nastaveni najit, nemyslim si, ze jej budete moci beznym zpusobem menit. S nejvetsi pravdepodobnosti je tento soubor ulozen primo v ROM a dostat se do nej by znamenalo "rozkuchat" nejaky ROM update a pak jej s provedenymi zmenami znovu zkompilovat a flashnout do MDA.

PavelR.
Pavel Koza (4761)|8.12.2003 09:31
Souhlasim s PavlemR.:) Menit autokonfiguraci nema smysl, vyrazne jednodussi i rychlejsi je nakonfigurovat si potrebne sluzby rucne...