Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: A701 vs TT5.21

Nováček
    Registrace
    May 2006

Ahoj.Jsem asi lama ale nikde jsem to nenašel,aspoň takovýhle problém.Mám mio a701 R45.Normálně nainstaluju TOMA jako na jiné zařízení.Mám TT5.21 pro PPC.První problém s miloslavem jsem odstranil ,ale nastane druhý a to - spouštím toma,odklikám vše až k obrazovce s výběrem hlasu.potvrdím miloslava a ejhle TOTÁLNÍ ZAMRZNUTÍ.jde jen vyskočit červeným tlačítkem.Jednou se mi podařilo přejít přes miloslava až k výběru mapy ale ZASE ZAMRZNUTÍ.Nevíte kde je chyba a co s ní.Díky Mooooooc
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Vime, ze by nelegalni kopie?

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od beecher
    Ne není.Myslím si že i když je to levnější varianta jak přijít k softu,ale ono programování atd stojí lidi dost usílí a všho.Tak proč když je to cenově přístupné tak to koupím a ty lidi svými penězi podpořím.Tak proč myslíš že se to děje?

Nováček
    Registrace
    May 2006

Ahoj.Jsem asi lama ale nikde jsem to nenašel,aspoň takovýhle problém.Mám mio a701 R45.Normálně nainstaluju TOMA jako na jiné zařízení.Mám TT5.21 pro PPC.První problém s miloslavem jsem odstranil ,ale nastane druhý a to - spouštím toma,odklikám vše až k obrazovce s výběrem hlasu.potvrdím miloslava a ejhle TOTÁLNÍ ZAMRZNUTÍ.jde jen vyskočit červeným tlačítkem.Jednou se mi podařilo přejít přes miloslava až k výběru mapy ale ZASE ZAMRZNUTÍ.Nevíte kde je chyba a co s ní.Díky Mooooooc
    Citace Původně odesláno od beecher
    Ne není.Myslím si že i když je to levnější varianta jak přijít k softu,ale ono programování atd stojí lidi dost usílí a všho.Tak proč když je to cenově přístupné tak to koupím a ty lidi svými penězi podpořím.Tak proč myslíš že se to děje s tím tomem?Díky za odpověď

Nováček
    Registrace
    May 2006

Deje se to, protoze ho nemas legalne nainstalovany a aktivovany a cracklou verzi nainstalovat neumis. Jak proste.

Podobná témata

1. Reakcí: 162
    Poslední příspěvek: 29-12-2007, 17:35
  2. Mio A701 - ROM Oki|024.65a.66.3.5
    Od Martynet_ce4you v sekci Mio
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 27-01-2007, 01:22
  3. MIO A701 a SMS
    Od venna_ce4you v sekci Mio
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 06-10-2006, 20:16