Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

A701 vs TT5.21

jovan (6)|12.9.2006 02:50
Ahoj.Jsem asi lama ale nikde jsem to nenašel,aspoň takovýhle problém.Mám mio a701 R45.Normálně nainstaluju TOMA jako na jiné zařízení.Mám TT5.21 pro PPC.První problém s miloslavem jsem odstranil ,ale nastane druhý a to - spouštím toma,odklikám vše až k obrazovce s výběrem hlasu.potvrdím miloslava a ejhle TOTÁLNÍ ZAMRZNUTÍ.jde jen vyskočit červeným tlačítkem.Jednou se mi podařilo přejít přes miloslava až k výběru mapy ale ZASE ZAMRZNUTÍ.Nevíte kde je chyba a co s ní.Díky Mooooooc
beecher (9270)|12.9.2006 09:30
Vime, ze by nelegalni kopie?
jovan (6)|13.9.2006 09:38
[QUOTE="beecher"]Vime, ze by nelegalni kopie?[/QUOTE]
Ne není.Myslím si že i když je to levnější varianta jak přijít k softu,ale ono programování atd stojí lidi dost usílí a všho.Tak proč když je to cenově přístupné tak to koupím a ty lidi svými penězi podpořím.Tak proč myslíš že se to děje?
jovan (6)|13.9.2006 16:27
Ahoj.Jsem asi lama ale nikde jsem to nenašel,aspoň takovýhle problém.Mám mio a701 R45.Normálně nainstaluju TOMA jako na jiné zařízení.Mám TT5.21 pro PPC.První problém s miloslavem jsem odstranil ,ale nastane druhý a to - spouštím toma,odklikám vše až k obrazovce s výběrem hlasu.potvrdím miloslava a ejhle TOTÁLNÍ ZAMRZNUTÍ.jde jen vyskočit červeným tlačítkem.Jednou se mi podařilo přejít přes miloslava až k výběru mapy ale ZASE ZAMRZNUTÍ.Nevíte kde je chyba a co s ní.Díky Mooooooc
[QUOTE="beecher"]Vime, ze by nelegalni kopie?[/QUOTE]
Ne není.Myslím si že i když je to levnější varianta jak přijít k softu,ale ono programování atd stojí lidi dost usílí a všho.Tak proč když je to cenově přístupné tak to koupím a ty lidi svými penězi podpořím.Tak proč myslíš že se to děje s tím tomem?Díky za odpověď

Surgical (2364)|13.9.2006 17:09
Deje se to, protoze ho nemas legalne nainstalovany a aktivovany a cracklou verzi nainstalovat neumis. Jak proste.