Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HP 2490 co si myslite?

miko3891 (4)|11.9.2006 17:31
Co si myslite o tomto modeli?
Oplati sa don ist?
PDA by som hlavne potreboval do skoly. Na pracu s Wordoma a Excelom.
Cena je dolezita a taktiez vidrz.
Mozem ho mat za 12000 SKK s DPH oplati sa?
mathew_ce4you (8)|12.9.2006 09:16
ja som uz pol roka majitelom HP 2790 a na 100% splna vsetky moje biznis poziadavky... spravujem na nom aj rozsiahlejsie excelovske tabulky (jedna cca 2,8 MB) a mnozstvo materialov ci uz vo worde alebo pdf formate... drobne problemiky v zaciatkoch (softwarove doladenie a rozne tipy a triky) som poriesil vdaka tomuto foru a dnes HPcko vyuzivam naozaj plnohodnotne..
bez problemov sa napajam na net cez wifi spoty alebo cez bluetooth cez mobil.. spravujem si takto aj kontakty a smsky v mobile a jasne ze celu pracovnu biznis postu... popri tom mi masinka sluzi aj ako mp3 prehravac alebo male domace prenosne kino a prenosny prehliadac fotiek... proste vsetko v jednom a vzdy po ruke :) Za seba mozem povedat ze vobec nelutujem ze som do tohoto zariadenia isiel a za cenu ktoru som za HP zaplatil zatial dostavam kvalitu a sluzby presne podla mojich predstav....

takze hor sa za tie peniaze do toho......:yes:

beecher (9270)|12.9.2006 09:40
Mathew, ale on mluvi o 2490... ;)
miko3891 (4)|12.9.2006 10:08
Ved 2490 a 2790 su skoro totozne.
Ta ista modelova rada. Len 2790 ma vacsiu pamat a biometricku citacku otlackou.
Ostatne vnutornosti by mali byt rovnake.

Mne len ide o to. Ze 2490 je nastupcom 2410. A recenzie som nasiel len na 2410. A boly dost pochvalne. Chcel som len vediet, ci je rovnako kvalitna aj rada s WM5. Ci tam nenastali nejake negativne zmeny.