Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

problém při synchronizaci s active sync 4.2

Jimm98y (237)|10.9.2006 23:10
zdravim, mam takový problém: Předevčírem jsem provedl master reset, nainstaloval programy, sesynchronizoval ppc s počítačem a vše proběhlo korektně. Potom jsem vytvořil zálohu pomocí spb backup, včera večer provedl master reset a obnovil data ze zálohy. Vše proběhlo v pořádku, bohužel když teď připojím vario k pc, otevře se active sync a objeví se "Hledání změn". Tohle trvá skoro 20 minut, pak se zobrazí okno se zprávou: "Synchronizaci nelze dokončit...". Když se potom podívám do ppc (při obnově dat jsem odškrtnul obnovit pim) tak zjistím, že všechny kontakty a data z kalendáře se sesynchronizovali (průběh synchronizace není vidět). Zkoušel jsem to i na notebooku s novým partnerstvím, tady se synchronizace chová stejně akorát data z ppc se v outlooku nezobrazí (takže zřejmě funguje pouze přenos z pc do ppc, ne naopak). Zkoušel jsem i zrušit všechna partnerství a znovu je vytvořit a nic nepomáhá. A když jsem spustil active sync -> Nápověda -> Poradce při potížích, tak na konci testu to zahlásilo že nelze získat IP adresu zařízení ale žádné řešení to nenabídlo. Nevíte někdo co s tím? Na obou počítačích používám outlook 2003 a před obnovením dat ze zálohy probíhalo vše v pořádku...

zdravim, mam tenhle problém:

Tohle se zobrazí po 10 minutach, jak je vidět z obrázku synchronizace vůbec nezačne, přesto se většina dat synchronizuje. Začalo to po master resetu a následném obnovení dat pomocí spb backup 1.12. Můžete mi někdo pls. poradit, co s tím?

A takhle to vypadá po odkliknutí msgboxu a spuštění poradce při potížích:


1.Přesunuto do + Komunikace & Synchronizace
2. Zeditováno z 2 příspěvků
3. Což takhle použít mozek a vložit fotky v rozumné velikosti?
boby6k (21)|11.9.2006 15:18
Něco podobného se mi také stalo. Mám Mio P550 (R01)
Kropacek69 (11)|22.9.2006 11:40
a vyřešil jsi to nějak?
Surgical (2364)|22.9.2006 12:02
Z jineho threadu, naimportovat do registru (ve stolnim kompu) a restartovat. Pry pomaha.


Kropacek69 (11)|25.9.2006 08:41
Bohužel Mio P550 (R01) nepomahá :(
Jirka007 (161)|3.5.2007 15:42
Mám dotaz.
Když kopíruji do PDA ze stolního kopu, tak jede kopírování cca 250kb/s ,ale
po přenesení cca 100MB dat rychlost spadne na cca 40kb/s.
Nepomůže ani restart PDA. Je jedni, jestli to je film, který má celý třeba 200MB, nebo mp3, kde každá má třeba jen 5MB. Prostě vždycky zhruba po těch 100MB ta rychlost spadne.Nevíte někdo prosím co s tím?