Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345
Zobrazené výsledky: 61 až 65 z 65

Téma: Nová ROM R64

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2006

BTW psal jsem si s jednim typosem z Mia (z Belgie - hlavni servis centrum) a prej koncem pristiho tydne by mohla byt finalni ROMka Doufejme, ze testy dopadnou dobre a ze se konecne se dockame oficialni ROMky, takze si budou moct updatnout i ti, co se toho zatim boji kvuli zaruce a tak A hlavne doufam ze uz tam budou vychytany vsechny podstatny chyby, kdyz uz R64ka je dost dobra Akorat ma problemy s BT headsetama, WiFi SDIO kartama a tak :/ Coz me je uplne jedno
    Odpovídat lze po přihlášení

M66 M66 je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2006

bkf1: hmmm. Zrovna problém s BT headsetem je třeba pro mě nedostatek naprosto fatální. Když by mi nefungoval BT headset, tak bych teď mohl být za chvíli bez řidičáku. No snad se už objeví verze bez chyb. S tou svou R45 si už připadám jako nějaký exot ... .

Osma_ce4you
    Guest

Je nejaka sance, ze sem nekdo hodite funkcni odkaz na stazeni nove verze firmware? Ty co jsou v prvnim odkazu tak uz nejak nejsou :-).

Pak bych rad aby ste hodili postup jak to instalovat prez USB. Jestli je treba nejaky programek a aby jste rekli jaky. Diky moc Oskar.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Vsetky tieto veci sa uz velakrat riesili vo vedlajsom fore/forach. Oficialne-neoficialne zaruka-nezaruka, myslim ze ked po hocijakych experimentoch v pripade reklamacie naflashujes spat R45, predajca nema sancu zistit ze nieco bolo robene, aj keby chcel vymyslat a robit problemy.

Ja prevadzkujem mirror s ROMkami, Rapidshare mi fest lezie na nervy, takze: http://mio.hawkens.sk postupne budem doplnat starsie ROMky, novsie samozrejme len co vyjdu.

Ak Mitac vyda "oficialnu" ROMku a zase tam nebude A2DP / BT, tak mi to bude prd platne, to si taky update mozu strcit. Ako budu taki "sikovni" ako doteraz ... ale nadej zomiera posledna.

Ako flashnut ROMku sa uz tiez milionkrat riesilo a postup najdes v kazdom tretom topicu, staci nebyt lenivy a pohladat, napriklad:

http://www.fourpages.co.uk/mioA701/viewtopic.php?t=622

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2006

Mno ja nastesti zadny BT headsety nepouzivam (nemam auto ) tak jsem v pohode Jako ale stejne doufam ze to v Miu nejak poresijou aby s tema BT headsetama lidi nemeli problem A kdyz ne tak urcite neco vymyslej na foru na fourpages.co.uk

Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345

Podobná témata

1. Nova rom
    Od Wakku v sekci Touch HD
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 10-06-2010, 07:22
  2. Nová ROM 434
    Od Panot v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 45
    Poslední příspěvek: 11-05-2007, 23:23
  3. Nova ROM 352 - GER