Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Chyba 'BTTrayCE' is not a valid Pocket PC application

xkratoc1 (6)|5.12.2003 16:41
Zdravim,
po tvrdem reset (uvedenim zarizeni do "tovarniho" nastaveni) se me zobrazi pri startu zprava 'BTTrayCE' is not a valid Pocket PC application.
Dusledkem toho je, ze me nejde BlueTooth a ani se nejde dostat do zalozky Setting. Zarizeni zamrzene.
Setkal jste se s tim nekdo nekdy. Nevite jak to resit? Hledal jsem na webu a nenasel jsem na to nejaky patch.
Mam Ipaqa 1940.
PavelR. (2184)|5.12.2003 16:54
... jste si jist, ze se provedl tvrdy reset? Neobnovoval jste ze zalohy? Neprovadel jste nejaky update do ROMky?

Po tvrdem resetu by Vam samozrejme melo fungovat vse tak jako nazactku. Pokud tomu tak neni a vy jste opravdu provedl tvrdy rest, doporucuji volat HP.

PavelR.
xkratoc1 (6)|8.12.2003 16:33
jojo, byl to tvrdy reset. Update ROMky jsem take neprovadel. :-(

Bohuzel se jedna asi o vadny kus. Nasel jsem tohle

http://www.ppczone.net/forum/showthread/t-7924.html

V HP me poradili, ze jim ho mam poslat.

Bohuzel ten muj Ipaq je zakoupen v USA a nyni jsem zde v CR. Nemate nekdo nejake zkusenosti s reklamaci takoveho kusu?

Bylo by mozne si stahnout cely obsah ROMky z funkcniho pristroje a nahrat ho do toho meho?

Dik

Pavel Koza (4761)|9.12.2003 15:46
[QUOTE="xkratoc1"]Bohuzel ten muj Ipaq je zakoupen v USA a nyni jsem zde v CR. Nemate nekdo nejake zkusenosti s reklamaci takoveho kusu?[/QUOTE]

Pokud mate originalni doklad o koupi, nemel by to byt problem... Alespon takove jsou me (teoreticke) informace.
xkratoc1 (6)|20.1.2004 09:08
Uz ho mam zpatky. Byla to vadna deska. Vymenili ji. Reklamace probehla bez problemu i kdyz byl koupen v USA. :yes: