Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Align screen and Acer n50 premium

durontm (7)|10.9.2006 13:07
Ahoj,

tak se mi zase zaseklo PDA Acer n50, nereagovalo na dotek perem, ale tlacitka normalne fungovala, tak jsem to restartnul a ono porad stejny, tak jsem dal hard reset a zasekl jsem se na align screen obrazovce pro kalibraci dispelej. Honim tam ten krizek porad dokola, pokazde se zase objevi na stredu a jde to porad do kola. Flashnul jsem tam novej firmware, ale mam porad ten samy problem, nemuzu se dostat do systemu. Toto se mi stalo uz podruhe, prvne jsem to odnesl na servis, kde to opravili. Jenze ja jsem tam s timdle kramem uz pecenej varenej.

Poradte mi prosim co s tim, nebo proc se to vubec takto seka. Jsem uz uplne zoufalej. Moc dekuji.

PS: Displej je bez skrabance a ochranou folii jsem uz sundal.
Surgical (2364)|11.9.2006 09:58
Co s tim? No, mas to rozbity, nic, nez servis ti nepomuze. Pokud je zavada opakovana a zarizeni v zaruce, muzes zacit pomyslet na odstoupeni od kupni smlouvy....
Srbak (37)|11.9.2006 12:39
Taky co bys jinýho chtěl, když ti to tohle udělá, s tim nic neuděláš!:!:
durontm (7)|12.9.2006 14:55
Tak jsem to zanesl do servisu a rekli mi, ze na vraceni penez, by ta sama porucha se musela objevit celkem 3x. Coz je dle meho blbost, staci, kdyz je zavada opakovana, ale nepise se tam, ze ta sama? Nemam pravdu? Kazdopadne priste budu chtit vratit penize. Nevim, jak jsou s Acerem n50 spokojeni ostatni, ale ja bych ho s chuti vymrsk z okna.

PS: Jak je to s reklamaci displeje, konkretne se skupinou vypadlych pixelu, ktere tam sviti jak na kolotoci? Nemate s tim nekdo zkusenosti?
Karm (365)|12.9.2006 16:10
Ano je to tak,na vrácení peněz se musí stejná závada projevit 3x,a reklamace musí být 3x uznána,pak vzniká právo na odstoupení od kupní smlouvy a tedy vrácení peněz(ale je potřeba při třetí reklamaci nechat si to VÝSLOVNĚ uvést do reklamačního protokolu že žádáš vrácení peněz,nenechat se odbýt řečma jako že to je samozřejmé atd.,mohl bys taky reklamovat počtvrté)