Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Omni - první informace o nástupci Universala

Jirkac_ (269)|9.9.2006 23:39
Yupí yaheee yooo :-) Tentokrat uz zadny prazdninový zertik. Prominte mi moji euforii, ale tahle informace mi udelala obrovskou radost. Paul z MoDaCa totiz prinesl prvni informace o nastupci Universala, ktery ma kodove oznaceni Omni.

Prehled zmen v cestine je mozne precist na Smartmanii, originalni zdroj je potom zde.

Cenu radeji nechci videt, ale na trhu by se mel objevit uz na konci roku nebo zacatkem 2k7 !
flashman (1366)|9.9.2006 23:48
tak to vypadá, že na trhu bude další "brick", co se bude dát použít i po deseti letech na stavbu baráku :D . Funkce pěkný (sem zvědav na ten konektor na ten datovej projektor) dyť to sakra nemaj pomalu ani notebooky nemluvě o HSDPA a takovejch věcech. IMHO jako mobil nepoužitelný, jako Mobilní Interně, 3G, nebo hračka to asi bude fajn :sarcastic:
Jirkac_ (269)|9.9.2006 23:52
[QUOTE="Johnnnnnnnnnny"]...IMHO jako mobil nepoužitelný...[/QUOTE]
važ svá slova :-) :-D
S universalem se da taky bez problemu telefonovat, i když mu chybí externí displej, to je škoda - dá se na to ale zvyknout. A rozměry - universal je svym zpusobem jedinecne zarizeni, a to predevsim co se konstrukce tyce, komu nevyhovuje, koupi si klasicke PPC...
flashman (1366)|9.9.2006 23:55
já neřikám, že to neni MDA.. Myslim spíš to, že si ho nehodíš do kapsy a nevyrazíš na průzkumy. Tímhle se pomalu dostáváme zpátky do dob ruského mobilního telefonu na podvozku :D
dort (1212)|10.9.2006 00:31
no chraň HTC všichni svatí vymněnit procesor za 400Mhz šneka :-( to je doufám jen kachna?
flashman (1366)|10.9.2006 00:54
tož si ale musíš taky vzít, že se mění z intela na Samsung ;) v tom je jádro "problému". Navíc sem zatim o samsungovy na víc, než 400 Mhz neslyšel nemluvě o taktování
null (0)|10.9.2006 01:20
Hm tak to je nic moc zmena snad casem bude vice info jinak vymenit 520Mhz Intel za 400 samsung ? Tak to je bida
Zdenek Malinsky (9781)|10.9.2006 08:11
[QUOTE="jerrry"]chybí externí displej...[/QUOTE]:?:
Ten si musíš dokoupit, ovšem nechápu, co to bude mít za smysl. :?

A k procesorům - ty od Samsungů jsou při stejné udávané hodnotě MHz krapet svižnější než od Intelů. 400 je myslím celkem dostačující. Pořád lepší než 200. Mám pocit, že tam slabší procesory dávají kvůli úspoře energie a větší výdrži na baterie. Bohužel fyzika ošidit moc nejde, vždycky je to něco za něco.
beecher (9270)|10.9.2006 08:49
Njo, ona ta fyzika v oblasti procesoru mam obavy, ze zacina prestavat fungovat... ;)
To, ze je neco taktovano na nizsi frekvenci automaticky neznamena, ze to bude mene papat energii, viz Athlony vs P4 kdysi davno. A to, ze to bezi na nizsi frekvenci zase nemusi hned znamenat, ze to bude pomalejsi, viz opet Athlony vs P4 kdysi davno...

Podle mne spise HTC vyckava, co se bude dit po prodeji XScale divize...
null (0)|10.9.2006 10:23
To je fakt kazdpadne do oficialni zpravy to ma daleko tak se jeste uvidi co vse bude novy Uni.mit a co ne a jak bude vypadat spekulace zatim moc slibne nejsou :cool:
linuxsoft (225)|17.1.2007 14:47
vi se uz neco noveho?
co jsem prochazel net tak vsude pisou ze procik bude jenom 400mhz neni to blbost?
snich (74)|21.2.2008 13:08
nějaké nové informace o Omni? začínám být celkem nedočkav :oops: