Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

6915 a TT

JindraK (11)|9.9.2006 08:45
Ahojte,prosím o pomoc,mám TT a nechce mi najít zařízení gps a vemnu tomtoma v záložce změnit předvolby-zobrazit stav gps-konfugurovat není vůbec nabídka jaký gps mám zvolit,atd. je tam pouze nabídka jak chci zobrazovat zeměpisnou šířku a délku /stupně,minuty,sekundy/ a pak hotovo a to je všechno,jak mám tedy rozchodit integrovaný gps a tomtom?

Mám HP 6915,2GB miniSD
Miloš Strouhal (3997)|9.9.2006 08:55
Nijak, staci spustit Tom Toma (on si integrovanou GPS aktivuje sam) a jit na volnou plochu (nechat zarizeni at si zafixuje satelity). Do 5ti minut by to melo chodit, sam jsem to tento tyden rozchazel dvakrat. Jediny problem je v tom, ze obcas se ta GPSka Tom Tomem nespusti. Pak pomuze treba restart zarizeni a opetovne spusteni.
JindraK (11)|9.9.2006 11:16
V TT není nabídka který com zvolit,jakou rychlost a jaký protokol /NMEA a ještě něco/ ???V menu to píše pořád "chybí zařízení gps"
a poloha se nemůže ani po delší době najít,přece se to někde musí nastavit to gps...díky za pomoc!
Spamik (20)|22.10.2006 14:56
cekal jsem venku 10 minut a nic :-(
TT5 mel v nastaveni moznost vyberu GPS, TT6 nema nic - jen vyber stupnu a minut :(
Bobanovicz (511)|22.10.2006 15:58
Já už jsem teda T6 odinstaloval, ale myslím, že nastavení GPS bylo stejně jako u T5 a to ve stavu GPS, když se klikne na ukazatel signalu a znova na další obrazovce, potom se vlevo dole objeví položka "Konfigurovat"