Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: 6915 a TT

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Ahojte,prosím o pomoc,mám TT a nechce mi najít zařízení gps a vemnu tomtoma v záložce změnit předvolby-zobrazit stav gps-konfugurovat není vůbec nabídka jaký gps mám zvolit,atd. je tam pouze nabídka jak chci zobrazovat zeměpisnou šířku a délku /stupně,minuty,sekundy/ a pak hotovo a to je všechno,jak mám tedy rozchodit integrovaný gps a tomtom?

Mám HP 6915,2GB miniSD
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Nijak, staci spustit Tom Toma (on si integrovanou GPS aktivuje sam) a jit na volnou plochu (nechat zarizeni at si zafixuje satelity). Do 5ti minut by to melo chodit, sam jsem to tento tyden rozchazel dvakrat. Jediny problem je v tom, ze obcas se ta GPSka Tom Tomem nespusti. Pak pomuze treba restart zarizeni a opetovne spusteni.

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

V TT není nabídka který com zvolit,jakou rychlost a jaký protokol /NMEA a ještě něco/ ???V menu to píše pořád "chybí zařízení gps"
    a poloha se nemůže ani po delší době najít,přece se to někde musí nastavit to gps...díky za pomoc!

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

cekal jsem venku 10 minut a nic :-(
    TT5 mel v nastaveni moznost vyberu GPS, TT6 nema nic - jen vyber stupnu a minut

Nováček
    Registrace
    May 2007

Já už jsem teda T6 odinstaloval, ale myslím, že nastavení GPS bylo stejně jako u T5 a to ve stavu GPS, když se klikne na ukazatel signalu a znova na další obrazovce, potom se vlevo dole objeví položka "Konfigurovat"

Podobná témata

1. HP 6915 Fw
    Od basssxxx v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 10-09-2007, 12:40
  2. Němý 6915
    Od cibule_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 19-06-2007, 20:06
  3. 6915 a GPS
    Od Dalibor Cerman v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq