Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

OpenJazz (Jazz Jackrabbit)

Mashe (622)|8.9.2006 14:12
freeware (cili zdarma)

vice zde a zde

nemyslim ze je treba tudle hru predstavovat ci psat neco navic :))

EDIT: akorat v nekterych diskuzich si lidi stezujou ze to nejde ukoncit a musi se pres SR .. tak at vite doceho jdete ;)
topas (28)|8.9.2006 14:37
V te verzi, co jsem zkousel ja je tam jeste takova mala nastavovaci utilitka, kde se musi nastavit escape tlacitko, aby ten SR nebyl nutny. ;)
ellbunda_ce4you (63)|8.9.2006 15:31
No musím říct, že jsem opravdu se slzou v oku zavzpomínal a .... vymazal, protože na landscape se to fakt blbě ovládá - stisknout jednou rukou najednou dvě tlačítka ještě přitom držet pocketa, tak to je na mě dost činností najednou. Takže pokud mi někdo je schopen říct jak to ovládá on, rád se poučím.
Zbyšek Záliš (203)|8.9.2006 16:23
Na MDA Variu je ovládání bezproblémové díky tlačítkům nad Displayem. Bohužel občas dochází k zaseknutí hry a je nutný soft-reset.
ellbunda_ce4you (63)|8.9.2006 19:06
No tak aspoň mě osud vyvaroval resetíků ;)
padrinos (72)|14.9.2006 23:59
tak mě to funguje a nemusim ani dávat restart. ale skákání je hrůza, když vyskočí tak jen o milimetr a skoro nic nevyskače.:((
mtn_ce4you (0)|29.9.2006 13:14
[QUOTE="ellbunda"]No musím říct, že jsem opravdu se slzou v oku zavzpomínal a .... vymazal, protože na landscape se to fakt blbě ovládá - stisknout jednou rukou najednou dvě tlačítka ještě přitom držet pocketa, tak to je na mě dost činností najednou. Takže pokud mi někdo je schopen říct jak to ovládá on, rád se poučím.[/QUOTE]

Neslo by to ovladat bluetooth klavesnici?
... btw: nemate s tim nekdo zkusenosti? ..jsou hry, ktery by bylo mozny takhle ovladat?
Jimm98y (237)|1.10.2006 16:48
[QUOTE="Zbyšek Záliš"]Na MDA Variu je ovládání bezproblémové díky tlačítkům nad Displayem. Bohužel občas dochází k zaseknutí hry a je nutný soft-reset.[/QUOTE]
já i vim proč k tomu záseku dochází... zkus jen tak třeba na today stisknout potvrzovací tlačítko + tlačítko zpráv... zobrazí se kalibrace obrazovky! to je příčinou záseku ppc, akorát jsem zatim nezjistil, jak to zakázat. tuhle deb*lní zkratku má snad jenom vario! :mad:
Zbyšek Záliš (203)|1.10.2006 17:42
No tak to je jasný!!! Obě klávesy jsem používal, šlo to ovládat bezvadně :( NO nic, alespoň znám důvod zaseknutí. Rozhodně díky, tuto zkratku jsem neznal.
Jimm98y (237)|1.10.2006 17:45
nemáš zač, ale náhodou nevíš jak jí zakázat, co? protože používat namísto toho tlačítko na ovládání hlasitosti je značně nepohodlný
sejra (115)|3.10.2006 19:23
Mohl by nekdo poradit, jak se to ovlada? Nedostanu se ani do hry... V hlavnim menu se mohu posouvat kurzorovymi sipkami dolu/nahoru, zadne jine klavesy tam uz nefunguji, krom stredoveho tlacitka, ktere kdyz zmacknu, tak se Jazz vypne :-( co s tim?
Zbyšek Záliš (203)|3.10.2006 21:47
Kromě spouštěcího souboru .exe tam je ještě soubor settings, a v něm se ovládání nastaví.

Ovládání mám nastaveno (MDA Vario):
T-zones - skok
potvrzovací střed 5-way navigačního tlačítka - střelba
pošta - změna zbraně
Comm manager - tlačítko zpět

Toto nastavení se dá docela pohodlně použít, jediným problémem je přikrčení (šipka dolů - při landscapu) a následná střelb (potvrzovací střed).