Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Asus A632: Zblázněný budík + nefunguje upozornění na událost

bigboban_ce4you (47)|8.9.2006 08:37
Mám velké problémy s budíkem/oznámením události. Problémy jsou dva a to přesně opačné. Mám Asus A632 tedy WM2005.

1) Nastavím budík standardní cestou přes klik na hodiny, zadám čas, blikání a zvuk. V danou minutu to začne blikat a pípat - OK. Ale jak se toho zbavit?? Jak se vypíná budík? Když najedu do nastavení a tam kde jsem zadal budík ho zruším, nepomůže to. Pomůže reset, ale někdy jen na chvíli, za nějakou dobu to bliká a houká znovu. Dokonce při změně zvuku budíku (abych viděl že se něco změnilo) mi to pak hraje najednou oba zvuky!!

2) Opačný problém - nedokážu nastavit upozornění na událost. Všude v nastavení mám nastaveno že se má zařízení budit, že má blikat, houkat atd.. Pokud nastavím schůzku s budíčkem a zařízení vypnu tak se v danou minutu zapne ale nic víc. Pokud je zapnuté nestane se nic. Žádné blikání, žádné houkání.

Zkoušel jsem i hardreset. Po něm chyba č. 1 zmizí, ale jen proto že datum je 1.9.2005. Jak datum sesynchronizuji tak to začně jančit znova.

Nevíte někdo jak vyřešit tyto dva problémy? Dík.

koliar_ce4you (4)|10.9.2006 09:18
ahoj, mne to robilo to iste ked som si kupil A632 pred dvoma tyzdnami. Mal som tam instalnute programi, ktore mali podobnu funkciu ako v systeme WM a to budiky. Tie sa navzajom nemali radi a blblo mi to takto. Aj kalendar presne ako pises. Hard reset a instalovanie len toho co naozaj potrebujem a frci to ako ma. Robi mi problem napriklad Handy menu a Spb pocket plus. Ked su instalnute samostatne vsetko je ok ale ked oba naraz spb pri zatvarani programov tlacidkom X vzdy vyhodi aj kont. menu pričom tuto funkciu mam v menu Spb vypnututu. Skus to resetovat este raz a nenahod tam podobny soft co riesi WM. Je to obmedzujuce ale mne to pomohlo.