Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mio A701 - Nelze spustit fotoaparat

andreasss (57)|7.9.2006 23:12
Mam MIO a 701 a ked stlacim kombik fotak na boku tak mi da hlasku "Syste Resource Not Enough, Please Retry it !!" Co s tym moze byt?Robi to ajpo hard resete, .....

Zmenen titulek diskuze. To je opravdu tezke vymyslet neco lepsiho nez Prosim pomozte? :evil: beecher
andreasss (57)|8.9.2006 00:09
Sorry za titulok, mam este taky problem ked dam do spanku tak mio nemozem nijako zapnut
andreasss (57)|8.9.2006 00:45
A dalsia vec co ma trapi ked je v spanku diodka blika na zeleno, ale ked som si zavolal s druheho telefona tak zvonilo a mio nic,....
No a na zaver som prisiel na jednu vec, mam nainstalovany spb pocket plus a mam tam ikonku na vypnutie displeja ked tuknem displej sa vypne (mozem prijmut hovor/ podobne ako ked zmackem na 3 s cervene tlacitko ALE zapnutie displeja ide len tlacitkom fotaku na boku sem tam nabehne aj fotak sem tam nie a vyhodi tu predchadzajucu hlasku, som z toho jelen poradte nieco ako to vratit naspat aby to frcalo hard reset nepoma,.... zda sa mi ze mio ide ako sa mu zachce. Vsetko mi funguje gps s igo uplne super,....
beecher (9270)|8.9.2006 01:06
Njo, dela to i po HR na uplne cistem zarizeni? Pokud ani, nemate tam nejakou starou ROM, pripadne flashnutou nejakou prapodivnou?
andreasss (57)|8.9.2006 07:25
Na cistom zariadeni to nerobi, mam tam nainstalovane lokalizaciu od sunysoftu, spb diary, pocket plus, dk today, igo, beelinegps, oziexplorer.
Fotak zapnem sem tam ked tuknem na ikonku s pocket plus vypnutie displeja,....
andreasss (57)|8.9.2006 10:46
Moj problem stale pretrvava viete nejako poradit?
gnat (46)|10.9.2006 08:44
Touhle hláškou se ti snaží říct, že nemáš dost místa v paměti nebo na kartě ani na 1 fotku (záleží na tom,kam máš nastavené ukládání). Stačí uvolnit dost místa a půjde pustit. Kolik ho je třeba závisí na nastaveném rozlišení fotografií. BTW tohle hlásí i pokud máš nastavené ukládání obrázků na kartu a nemáš tam žádnou zastrčenou. Neuvěřitelná stupidita tohohle softu je, že to kontroluje při spuštění a i když máš volnejch několik GB na kartě, nedovolí ti to přepnout dokud neuděláš místo.