Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

PPC2002 a icq

KOdlik_ce4you (52)|4.12.2003 15:48
Chtel bych se zeptat, co by jste doporucili za ICQ klienta pro PPC2002. Vyuzit toho primo ze stranek icq.com nebo se radeji poohlidnout po nejakych postavenych na Jabberu?

Slysel jsem neco o podivnem chovani originalu, je na tom neco pravdy, nebo se jedna o famu?

Diky KOdlik
PeZ_ce4you (130)|5.12.2003 11:51
S ICQ - s originalem pro PPC jsem zcela spokojen. Jedine, v cem je problem je "divoke" odesilani zprav s diakritikou - někdy dojdou bez problémů, někdy dojde prázdná zpráva, někdy s "pokřivenou" diakritikou. Proto píšu bez háčků a čárek a jsem spokojen.
Druhá věc je, co všechno umí - s klientem pro PC nelze srovnat!!
pufo_ce4you (113)|5.12.2003 12:38
Ja mam zase taky problem, ze ked sa prihlasim na ICQ cez PDA, nie som ON-LINE. Ani nikoho nevidim ON-LINE. Len ked mi niekto posle spravu, az potom ho vidim ako ON-LINE. Uz som vyskusal snad vsetko (preinstalovanie, dat sa ako AWAY a potom ON-LINE), stale je to rovnake. Ked sa prihlasim ako iny uzivatel, vsetko je OK. Na PC problemy s loginom nemam. Nevie niekto poradit?
zigzag (226)|22.12.2003 11:55
me zas dycky po 14/21 dnech ICQ zacne hlasit chybu programu a nejde spustit :(
VIta56 (69)|22.12.2003 22:35
[QUOTE="pufo"]Ja mam zase taky problem, ze ked sa prihlasim na ICQ cez PDA, nie som ON-LINE. Ani nikoho nevidim ON-LINE. Len ked mi niekto posle spravu, az potom ho vidim ako ON-LINE. Uz som vyskusal snad vsetko (preinstalovanie, dat sa ako AWAY a potom ON-LINE), stale je to rovnake. Ked sa prihlasim ako iny uzivatel, vsetko je OK. Na PC problemy s loginom nemam. Nevie niekto poradit?[/QUOTE]

Mě to dělalo naprosto to samé. Přestalo to, až jsem smazal kontakty na serveru ICQ a znovu je tam uložil... Používám různé programy ICQ Lite, ICQ, Miranda, Trillian... Zřejmě byly kontakty nějak "špatně" uloženy. Zajímavé je, že všechny pgm fungovaly správně, kromě ICQ pro PPC. Nakonec jsem v ICQ Lite smazal všechny kontakty a v Mirandě je nechal znovu uložit na server (ICQ). Od té doby mi to na PPC, chodí správně a spolehlivě.
zigzag (226)|5.1.2004 11:48
take zkusim
Ruka_ce4you (86)|16.1.2004 21:40
[QUOTE="VIta56"]Mě to dělalo naprosto to samé. Přestalo to, až jsem smazal kontakty na serveru ICQ a znovu je tam uložil... Používám různé programy ICQ Lite, ICQ, Miranda, Trillian... Zřejmě byly kontakty nějak "špatně" uloženy. Zajímavé je, že všechny pgm fungovaly správně, kromě ICQ pro PPC. Nakonec jsem v ICQ Lite smazal všechny kontakty a v Mirandě je nechal znovu uložit na server (ICQ). Od té doby mi to na PPC, chodí správně a spolehlivě.[/QUOTE]

No ja sem zrejme uplne tupy nebot to nechapu. Pouzivam ICQ Lite a Mirandu. To jako mam vymazat v ICQ vsechny kontakaty, pak si pustit Mirandu a v možnosti/síť/ICQ(kontakty) a tam zaškrtnout Synchronizovat seznam na servru s lokálním seznamem kontaktů???
Za dopovedi diky
VIta56 (69)|17.1.2004 13:07
[QUOTE="Ruka"][QUOTE="VIta56"]Mě to dělalo naprosto to samé. Přestalo to, až jsem smazal kontakty na serveru ICQ a znovu je tam uložil... Používám různé programy ICQ Lite, ICQ, Miranda, Trillian... Zřejmě byly kontakty nějak "špatně" uloženy. Zajímavé je, že všechny pgm fungovaly správně, kromě ICQ pro PPC. Nakonec jsem v ICQ Lite smazal všechny kontakty a v Mirandě je nechal znovu uložit na server (ICQ). Od té doby mi to na PPC, chodí správně a spolehlivě.[/QUOTE]
No ja sem zrejme uplne tupy nebot to nechapu. Pouzivam ICQ Lite a Mirandu. To jako mam vymazat v ICQ vsechny kontakaty, pak si pustit Mirandu a v možnosti/síť/ICQ(kontakty) a tam zaškrtnout Synchronizovat seznam na servru s lokálním seznamem kontaktů???
Za dopovedi diky[/QUOTE]
Ano, přesně tak. Nejprve synchronizovat Mirandu se serverem ICQ, abyste měl v Mirandě všechny kontakty (a ještě si je třeba lokálně zálohovat - je na to plugin), potom ukončit Mirandu, spustit ICQ a všechny kontakty a skupiny smazat, ukončit ICQ. Po té znovu spustit Mirandu a "synchronizovat server s lokálním seznamem kontaktů... :)
Mě to pomohlo, viz výše. Od té doby se mi ICQ na PPC2002 i WM2003 chová "normálně". Samozřejmě nechodí čeština, ale jsem vidět online a já vidím ostatní taky správně.