Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA c II WM5 Samospouštění hlasového záznamu.

Honcek (30)|7.9.2006 21:07
Zdravím vás vážení kolegové :)

Jsem majitelem MDAcII (asi dva mesice od T-mobile). Nejsem úplný začátečník (zkušenosti z xda I :).
Začal se mi projevovat zajímavý úkaz. Občas, z ničeho nic se samovolně spouští nahrávání zvukového záznamu. Přístroj zavibruje, přepne se do tichého režimu a začne nahrávat. Potom přestane fungovat posuvné tlačítko na změnu hlasitosti. Po následném sw resetu se objeví přes displej barevné pruhy a - vytuhne. Rozběhne se až po několikátém vyndání baterie. Poradí někdo? Používám hodně každý den a čekat 30 dní na servis (s nejasným výsledkem) se mi nechce.
Za každou radu budu moc vděčný...Díky
teekey (36)|7.9.2006 23:42
tak to je velmi zajimavy problem, mam MDAc2 nove od TM tyden a nemam sebemensi problemy, tedy az na speky, jakoze s aktivnim XCPUScalarem mi nejede fotak a podobne kolize softwaru, ale nic z toho se nepodoba tomu tvemu :/ A neni mozne ze nahravani spustis sam nahodilym zmacknutim tlacitka na boku pristroje, treba samovolnym pohybem v kapse?
Honcek (30)|8.9.2006 08:24
Bohužel nechteným zmáčknutím tlačítka to není. Většinou se to stane po zapnutí přístroje (rozsvícení obrazovky). Stalo se mi to i v autě při běžící navigaci, nebo během připojení k PC - aniž bych se mda jakkoliv dotknul. Nevim jestli je chyba v SW nebo HW... Děsí mě i to vytuhnutí po restartu..ROM 1.12.2.22 CSY (11/14/05), EXT ROM 1.12.02.108