Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 27

Téma: Fujitsu-Siemens Pocket PCs - UZ NIKDY VICE

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

konecne jsem ho po 3 vyreklamoval a přišli mi zpět prachy - už nikdy více tuto značku, už nikdy siemense , PDA, Notebook, Mobil == všechno se mi vysr..o a naštěstí jsem to vyreklamoval!!!! má rada zní: zbavte se těch šmejdů:yes:
    Odpovídat lze po přihlášení

pdq pdq je offline
    Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2004

No mne sluzi mobil Siemens S...teraz neviem aky typ.Ale ma displej 4 odtiene sedej, bez extra doplnkov a funkcii.A sluzi mi uz tusim 9 rokov :yes:

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

hehe, si myslím 90% užívatelov je s FSc spokojných a 10% nevie ako na to
    a mobily siemens sem nepleť - na to je siemensmania

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

s FSc-n520 naprostá spokojenost, mobily už roky siemens a no problem.
    Snad máš jenom smůlu,ale značka je podle mne OK.:yes:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2005

Mám mobil ME45, manželka, otec taky. Já asi 3 nebo 4 roky, manželka o trochu méně. Všem nám funguje skvěle, akorát jsem teď za 170Kč koupil novou baterii a telefon mi s nočním vypínáním vydrží 9 dní, což je super.
    Loox N560 mám od konce června a zatím - až na občasné problémy s GPS - je vše OK. Je divné, abys měl tolikrát smůlu, na druhou stranu já na Siemense nedám dopustit, protože mé zkušenosti jsou velmi kladné.

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Kámoš má FS PDA už rok a je taky spokojenej, teda kromě stylusu, ale ten si zlomil vlastní vinou! Já mám mobil od Siemensu a taky drží už dva roky, takže to asi bude spíš smůla

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

taky jsem měl mobil siemens (některý ze starších typů) a fungoval bez jediné chybičky.... máš prostě smůlu. nenech se odradis FS dělají parádní PDA.......

Obyvatel SMob
    Registrace
    Nov 2003

Ha, mam už no asi tři roky, možná čtyři LOOXe 600 a i po pár pádech apod. pořád šlape. A mobila mám již počtvrtý Siemense a nic jiného nechci.

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

mobily bych se opravdu nepletl ale můj loox 720 kterej už mám 2 roky šlape pořád výborně za celou dobu sem udělal jen 4x hard reset naprostá spokojenostl:yes:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Ahoj, a děkuji moc za radu - zbavte se jich. Ale tentokrát asi na rady z tohoto fóra nedám. Moje 720 šlape jak hodinky a to s ní provádím hrozná alotria. Takže promiň zůstane doma. A co se týká mobilů této značky - měl jsem jich už dost odřady 35 až po SX1. Žádný z těchto mobilů mě nenechal nikdy na holičkách. A to jsem se snažil je často zneškodnit opravdu brutálním zásahem do softwaru.Takže si nechám i SX1, protože vděčnější mobil bych hledal asi těžko. Asi jsi měl jenom smůlu i to se stává, ale věř že to nebude chyba celé této značky.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Značka FS je v pohodě. Měl jsem Loox 600 (ve své době asi nejlepší PDA), Loox 410 měla moje žena, notebook (ten nejlevnější) moje mamka. Ne moc nadšený jsem byl akorát z mobilu (ME65 ?). Tenkrát Nokia (..., ..., 6210, 6310, 6230) byla mým favoritem. Nebýt Varia, tak by asi byla dodnes.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

No jedno proti by se snad našlo. FS má podstatně dražší díly než jiné značky :no: (HP, T-mobile). Konkrétně displej.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

I když rozhodně nejsem skalním příznivcem této značky, rozhodně bych neglobalizoval z jednoho případu. To bychom si nemohli koupit vůbec nic.

V zomasově případě platí to, co věděli již staří Římané, tedy: Maximum remedium irae mora dilatio est (nejúčinnějším lékem proti hněvu je nechat jej opadnout).

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Já mám FS 720 téměř 2 roky, zatím šlape v pohodě ,až na ten nešťastný stylus,
    HR nakonec nebyly chybou FS,ale některýmy programy,po odinstalování nekompatibilních programů naprostá spokojenost.

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Správně, ZONASi, teď si kup třeba ACER a přečti si slova chvály na jejich servis. Třeba tě čekají ještě větší trable, na jejichž konci ale žádné korunky v kapse nebudou, nýbrž ti zůstane nefunkční cihla a vztek. A víš co? Nekupuj si vůbec nic a máš jistotu, že nebudou problémy.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Fujitsu Siemens Pocket Loox 600 - upgrade os
    Od abit_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 30-03-2011, 12:25
  2. Statická navigace a Fujitsu Siemens Pocket N560
    Od haleot v sekci Ostatní využití GPS
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-11-2007, 20:55
  3. Velká recenze Fujitsu Siemens Computers Pocket LOOX 4xx
    Od Pavel Koza v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 45
    Poslední příspěvek: 20-06-2007, 10:44
  4. Fujitsu-Siemens Pocket LOOX n560 přichází?
    Od mattycz v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 14-01-2006, 10:10