Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zapínání A701 jiným tlačítkem

Naj_ce4you (183)|6.9.2006 19:32
Zapínání velkým červeným tlačítkem ze spánku není dobré-často se zapíná v kapse a když není zamknutá klávesnice, vytočí se i poslední hovor. Jenže odemykat klávesnici se mně pořát nechce. Nejlepší by bylo zapínat A701 tlačítkem foťáku. Jde to nastavit? Třeba v registrech?
nowis879 (34)|8.9.2006 10:51
tak to neni vůbec špatnej nápad.
andreasss (57)|8.9.2006 11:21
Neviem ako ale mne to to tak robi. Mam nainstralovany spb pocket plus a tam je ikonka vypnutie dispeja taka strapata hviezda, ale potom blbne fotak sem tam ho zapne a semtam nie a vyhodi to hlasku,... precitaj diskusiu problemy s fotakom, poradite co tomu mozue byt?
Naj_ce4you (183)|8.9.2006 15:18
Největší problém při zamykání klávesnice je to, že když někdo volá, nejde přijmout hovor bez odemknutí klávesnice. Musí jít přepsat v nějakém registru zapínání na tlačítko foťáku, jenže kde?
Naj_ce4you (183)|8.9.2006 15:18
Největší problém při zamykání klávesnice je to, že když někdo volá, nejde přijmout hovor bez odemknutí klávesnice. Musí jít přepsat v nějakém registru zapínání na tlačítko foťáku, jenže kde?
andreasss (57)|8.9.2006 16:41
Noooo mne ked mam zamknutu klavesnicu tak prichodzi hovor normalne prijmem zelenym tlacitkom,.....