Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

BT a sparovani

laubete (6)|6.9.2006 15:32
Chtel bych se zeptat na problem tykajici se BT u e-tenu m600+.
Kdyz pripojim jak GPS modul tak jiny tel s BT tak mi to sice najde, ale to je tak vse. Nemuzu se dostat k tomu to sparovat a nebo neco jinyho s tim delat, bohuzel je to moje prvni PDA takze jeste nevim moc co a jak, ale snad se do toho dostanu. Diky za rady
michalsl (65)|7.9.2006 20:01
Dobrý den,
abych mohl odpovědět na Váš dotaz, potřebuji upřesnit následující informace:
1/ máte původní ROM 225 nebo jste si nahrával novou 230?
2/ používáte CZ lokalizaci?
3/ pokud ano, kterou lokalizaci máte naistalovanou? tu co byla dodána na CD s M600+ nebo novější staženou z našich stránek?
laubete (6)|8.9.2006 17:11
Takze mam jiz tu novou verzi,
Mam jiz CZ lokalizaci a tu s toho CD co jsem s tim dostal.
Jinak mi to nefunguje ani kdyz necham uplny restart a mam tam to zakladni.
michalsl (65)|8.9.2006 17:28
Problém je v CZ lokalizaci. Pokud by jste měl ROM 225 která v M600+ byla při dodání, stačilo by naistalovat opravenou lokalizaci která je ke stažení na našem webu nebo na www.sunnysoft.cz/download.php. Pokud už máte ROM 230 jsou dvě možnosti:
1/ spárovat BT zařízení při vypnuté CZ lokalizaci ( stačí vypnout v nastavení programu )
2/ počkat cca týden než Sunnysoft odsraní chybu v CZ lokalizaci který způsobuje problém s párováním BT zařízení.
laubete (6)|9.9.2006 11:47
Dekuji uz to zacalo fungovat.
cyberfoxcz (19)|24.9.2006 09:32
Hmmm, tak se zdá, že ani ta nová lokalizace od SUNNYSOFTu (teda pokud je nová), kterou jsem si stáhnul v pátek 22.09.2006 stále neřeší výše uvedený problém.
Když se snažím spárovat BT, tak při vypnuté lokalizaci to jde OK, ale jakmile ji opět zapnu, BT se spáruje pouze jednou a pokud BT opětovně vypnu a znovu zapnu, tak se již neprovede spárování.
Musím vlézt do nastavení BT, vyhledat BT zažízení, v seznamu jej najdu a následně na dané zařízení v seznamu 2x poklikám, tak dojde ke spojení.

Máte někdo radu co s tím ?
Díky ;)
beecher (9270)|24.9.2006 09:38
Mame. Obratit se na Sunnysoft, kdyz je evidentne problem v jejich lokalizaci...
zidane_ce4you (244)|27.9.2006 13:54
[QUOTE="cyberfoxcz"]Hmmm, tak se zdá, že ani ta nová lokalizace od SUNNYSOFTu (teda pokud je nová), kterou jsem si stáhnul v pátek 22.09.2006 stále neřeší výše uvedený problém.
Když se snažím spárovat BT, tak při vypnuté lokalizaci to jde OK, ale jakmile ji opět zapnu, BT se spáruje pouze jednou a pokud BT opětovně vypnu a znovu zapnu, tak se již neprovede spárování.
Musím vlézt do nastavení BT, vyhledat BT zažízení, v seznamu jej najdu a následně na dané zařízení v seznamu 2x poklikám, tak dojde ke spojení.

Máte někdo radu co s tím ?
Díky ;) [/QUOTE]
Dobrý den,

zkuste aktuální verzi lokalizace:
http://www.sunnysoft.cz/download_counter.php?fileid=116

tato verze je již optimalizována pro verzi ROM 230 u model m600+

Vzhledem k této nové verzi ROM nadále probíhají některé optimalizační kroky, nicméně problém se spárováním přes BT by měl být vyřešen...

Dejte vědět jestli Vám již spárování funguje..