Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Remote display control

ok2shi (98)|4.12.2003 12:10
Dobrý den. Nevíte někdo jak "přimět" program Remote display control od Microsoftu, aby při ovládání PocketPC - psaní - umožňovalo předávat české znaky i na PocketPC?
A jaký vliv má změna rychlosti odezvy? Při zadání jiné hodnory jsem nepozoroval žádný rozdíl.

Díky za reakce

Ivo
kopec_ce4you (236)|23.1.2005 10:31
[QUOTE="ok2shi"]Dobrý den. Nevíte někdo jak "přimět" program Remote display control od Microsoftu, aby při ovládání PocketPC - psaní - umožňovalo předávat české znaky i na PocketPC?
A jaký vliv má změna rychlosti odezvy? Při zadání jiné hodnory jsem nepozoroval žádný rozdíl.

Díky za reakce

Ivo[/QUOTE]

ODPOVED JE TADY, STACI HLEDAT:
[QUOTE="hajekm"]Jako vedlejší efekt zkoušení externích klávesnic na srazu v Malé Úpě jsem přišel na zajímavou věc: pokud si v nastaveni Lengu v sekci ext. Keyboard přez Add přidáte klávesnici Czech secr qwertz/y funguje pak korektně čeština i v prográmku na obsluhu PDA přez PC. Možná to bude fungovat i v jiných programech pracujících na stejném principu.
Milan[/QUOTE]
Myrek_ce4you (188)|29.7.2005 14:37
Uz me stvalo, ze musim pro zprovozneni kazde rano v praci poustet Remote Display Control na dvou mistech - v PC a na PPC.

Reseni:
Stahnete si Microsoft Windows Mobile Developer Power Toys z teto stranky a nainstalujte.
V adresari C:\Program Files\Windows Mobile Developer Power Toys\RAPI_Start\ najdete exac rapistart.exe. Ten slouzi na vzdalene spousteni PPC aplikaci z PC.
Cili v nasem pripade, potrebujeme spustit soubor Cerdisp.exe z Pocket PC s parametrem -c, ktery se rovnou nakonekti bez nutnosti odklepavat parametry.

Soucasne spustime klienta na PC (tj. to "zobrazovaci okenko") - soubor cerhost.exe.

Vysledny batch file na PC muze vypadat treba takto:
[CODE]cd "C:\Program Files\Windows Mobile Developer Power Toys\RAPI_Start\"
rapistart "\Built-in Storage\MS_RC\Cerdisp.exe" "-c"
cd "C:\Program Files\Remote Display Control"
cerhost.exe[/CODE]
Kocir (836)|30.7.2005 16:37
Me teda staci to spustit pouze na PC.
C:\Program Files\Windows Mobile Developer Power Toys\ActiveSync_Remote_Display