Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Prosím o radu s FS

M2M (54)|4.9.2006 14:11
Tak v soboru jsem zrušil svuj FS 420 BT,WLAN. Používal jsem ho s externí GPS od Nokie = parada. Nyní musím řešit toto, kopit jiný FS (i když nemusí ale mám s ním dobré zkušenosti) ale nevím jestli je lepší s GPS integrovanou, tím pádem by mi ta moje GPS byla na nic a nebo koupím bez GPS a budu používat tu svou GPS dále. Co je lepší, prý integrované GPS nejsou nic moc, prosím doporučte mi a poraďte.

Dále potřebuji aby PDA mělo BT, pokud bych používal externí GPS a aby se cena pohybovala do 10000Kč bez DPH.

Předpokládám že můj stojánek od BRODITU do auta je mi ted na nic, asi jiné PDA nebude pasovat. Jinak mám tomtoma, kvuli SW to neřeším.

Poraďte jaký FS nyní koupit, jakou s nimi máte zkušenost. Díky


Juundra (34)|4.9.2006 15:15
nejsem zastáncem integrovaných gps a proto radím koupit samostatné pda ale to je spíš věc názoru já používám externí a sem maximálně spokojený. A protože mám loox 720 a nikdy jsem s ním neměl problém a ve funkcích je taky dostačující ae už je dost starý tak doporučuji c550
M2M (54)|4.9.2006 17:11
Nevíte jestli 420 a C550 má stejný konektor pro napájení, ten který je v kolíbce? Mám dobíjení do auta pro 420 a nevím jestli by šel použít i pro 550.

Juundra (34)|4.9.2006 17:22
předpokládám že ano ale jistý si nejsu
M2M (54)|4.9.2006 17:26
Udělal jsem zálohu celého systému v Loox420 a chtěl bych to přesunout na jinou Loox 420 je to možné, zřejmě lokalizace bude asi problém.