Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Dynavix 7

pepee_ce4you (8)|3.9.2006 21:40
Podle informaci by nova verze mela vyjit na prelomu rijna a listopadu. Jsem zvedav hlavne na stabilitu...
null (0)|3.9.2006 21:54
verze 7?snad 1.7?nebo 2.0 ne ?!
pepee_ce4you (8)|3.9.2006 22:27
[QUOTE="pretorian"]verze 7?snad 1.7?nebo 2.0 ne ?![/QUOTE]
Poskytuju informace, ktere mi sdelil support Telematixu...blizi se rok 2007
null (0)|3.9.2006 22:38
Chapu i tak je to divne z 1.6 rovnou na 7 verzi kdyby na cerzi 2007 tak to jeste chapu ale 7 (i kdyz to je taky pochopitelne ostatni vyrobci navigacniho soft. vydavaji verzi 6(Navigon,TT,Route...) tak proc nebyt v predu ze ;) :D :D :cool:
kopacek (466)|3.9.2006 23:48
Moje nejpřesnější odpověď do ankety je:
nikdy ne při prohlížení a vždy několikrát .při delší navigaci (přes sto km) a zároveň nikdy ne při kratší navigaci (do sto km). Proto bych se ve verzi 7 (Dynavix asi chce předběhnout konkurenci, všichni mají jenom šestku...) spokojil i s tím, že se "pouze" zlepší stabilita programu.
Telematix Software (289)|4.9.2006 10:04
Dynavix 7 je prechod na jine cislovani roku, tj. nejde o verzi 1.7 apod, ale o nahradu roku u cisla verze programu. Dynavix Mobile 2005 verze 1.7 se zmeni treba na Dynavix 7 verze x.y.
HELEKAL PETR (195)|11.9.2006 21:15
Zajímalo by mě, jestli nový Dynavix bude podporovat i operační systém Windows Vista, je to sice zatím jen BETA verze tohoto OS, ale počítám že po novém roce bude zaváděn ve FULL verzi. Bohužel zatím nejsem v tomto OS schopen Dynavix nainstalovat. Nevím jestli je to jen můj problém nebo problém více lidí, používám poslední verzi OS (build) 5600.
Telematix Software (289)|12.9.2006 09:45
Windows Vista pro nas zatim bohuzel neni dostupna. Po uvolneni oficialni verze upravime co nejrychleji Dynavix Mobile Manager pro praci pod timto systemem.

Krome problemu s Vistou nam byl jeste nahlasen problem s https knihovnou v Internet Exploreru 7, ktery v soucasnosti resime (tyka se registrace pres internet a stazeni kompletni instalace). Je mozne, ze spolu uvedene problemy souvisi...
RStein (2012)|12.9.2006 10:15
Telematix:
Windows Vista Release Candidate 1 je verejne dostupny a ve Viste se uz neplanuji zadne "major" zmeny, takze je IMHO nejvyssi cas zacit testovat kompatibilitu svych aplikaci... ;)
http://download.windowsvista.com/preview/rc1/en/download.htm
Telematix Software (289)|12.9.2006 10:24
Tak to se mi opravdu prilis nepovedlo - mel jsem za to, ze jsou k dispozici jen neverejne bety :(

Vistu si tedy stahneme a mobile manager rozchodime uz na RC1.
Peta_ce4you (314)|12.9.2006 11:30
[QUOTE="Telematix Software"]Tak to se mi opravdu prilis nepovedlo - mel jsem za to, ze jsou k dispozici jen neverejne bety :(

Vistu si tedy stahneme a mobile manager rozchodime uz na RC1.[/QUOTE]

jinak by clovek predpokladal ze mate msdn....
HELEKAL PETR (195)|12.9.2006 21:44
Pokud by jste měli se stažením Visty problém, pošlete mi SZ a já Vám jej pošlu a to jak v 32 bitové verzi, tak i ve verzi pro 64 bitové PC, to není žádný problém. Jinak musíte do něj zadat klíč jako do každého Windows produktu. S pozdravem Petr Helekal
HELEKAL PETR (195)|12.9.2006 22:04
[QUOTE="RStein"]Telematix:
Windows Vista Release Candidate 1 je verejne dostupny a ve Viste se uz neplanuji zadne "major" zmeny, takze je IMHO nejvyssi cas zacit testovat kompatibilitu svych aplikaci... ;)
http://download.windowsvista.com/preview/rc1/en/download.htm[/QUOTE]
Peta_ce4you (314)|15.9.2006 12:18
pro telematix:

bylo by mozne ukazat screeny z noveho dynavix, nebo zverejnovat product roadmap ??

Telematix Software (289)|18.9.2006 09:53
Oboje bohuzel neni mozne, takze musite vydrzet do vydani :(
Peta_ce4you (314)|17.10.2006 18:40
[QUOTE="Telematix Software"]Oboje bohuzel neni mozne, takze musite vydrzet do vydani :( [/QUOTE]

jak to vypada s novou verzi??

p.s. nasel nekdo dynavix na invexu??
kopacek (466)|17.10.2006 19:18
Halu B jsem prošel pečlivě, ale na Dynavix jsem nikde nenarazil a to dokonce ani ve stánku Sunnysoftu. Taky jsem si myslel, že by se dala shlédnout nějaká beta nové verze a já se tak navnadil na novou verzi a zároveň připravil na finanční výdaj. Ale zatím ani vidu, ani slechu...
Mudrunka (547)|18.10.2006 07:30
to kopacek:
Jak vidno, o Vaše peníze není zájem.... Nejspíš jde o novátorský přístup v rozvíjejícím se tržním prostředí....:D
Peta_ce4you (314)|18.10.2006 10:12
[QUOTE="kopacek"]Taky jsem si myslel, že by se dala shlédnout nějaká beta nové verze a já se tak navnadil na novou verzi a zároveň připravil na finanční výdaj. Ale zatím ani vidu, ani slechu...[/QUOTE]

jen doufam, ze to telematix vlastne dnes uz dynavix nezabali..
kopacek (466)|18.10.2006 10:28
Já jenom doufám, že se Dynavix rozhodl vypustit účast na Invexu, což by vzhledem k "úrovni" veletrhu nemuselo nic znamenat (i když neúčast českého výrobce na českém veletrhu v hale, kde se tlačil jeden stánek s navigacemi vedle druhého trochu zamrzel). Snad se během pár dní (týdnů, měsíců,...???) objeví "Killer" verze 7 a prodejci ostatních navigačních softwarů zatlačí slzu v oku... :D
Mudrunka (547)|18.10.2006 11:59
Jenom, abychom slzu v oku nezatlačili my, uživatelé...., bývalí beta testeři...
Pavlos_2004 (147)|19.10.2006 10:41
Je to divný. Dřív tady Telematix reagoval na každej příspěvek. A teď. Ticho po pěšině!!!:dead:

Nebo že by klid před bouří ? :D
RStein (2012)|19.10.2006 11:02
Kdyz vezmete v uvahu cenu, kvalitu a pocet dostupnych navigaci pro CR v dobe vstupu Dynavixu na trh a srovnate je s dneskem, co Vam vychazi?

A kdyz si vezmu, ze TomTom i iGO pro CR se daji koupit dnes za "hubicku" a ze oba programy podle me Dynavix ve vetsine parametru prekonavaji, tak behem pouhych cca 15 mesicu musely jit zisky z Dynavixu rapidne dolu...
A ani prvni radikalni zlevneni Dynavixu dneska uz moc neznamena...
Džanek (194)|27.10.2006 21:25
pro telematix: Ptám se, jak to vypadá s verzí 2007? Neni to moc dobrá situace, když se přestalo diskutovat o Dynavix mobile. Kdy např v iGO nebo v TomTom se dá stále něco řešit.
Mudrunka (547)|30.10.2006 13:52
Já to beru tak, že všichni uživatelé Dynavixu jsou nadmíru spokojení a necítí potřebu něco měnit. Přesto Telematix, s.r.o. or Dynavix, a.s. pilně pracuje na nové verzi tak, aby spokojené uživatele naštval tím, že je přinutí upgradovat plně funkční soft na kterém není potřeba nic měnit.
radiologie (21)|30.10.2006 21:30
Přestože jsem byl velkým obdivovatelem Dynavixu a odpouštěl jim jejich pochybení a bránil je jak to šlo, tak teď mě úplně vyrazil dech technik, který na dotaz co bude s vývojem dál, jen lakonicky řekl "h.....o" :evil: :evil: :evil:
Prý již 3 měsíce na programu nikdo nedělá, po hádce mezi obchodníky a vývojem to poslali k ledu. Takže 8000Kč (naštěstí firemních) je ......>>> :no:
Dobře nám tak, nemáme si kupovat "levné" věci od českých výrobců - nic dobrého z toho nekouká. Dávám to sem jen aby nám všem bylo jasno. Hlavně jací jsme volové :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Méďa (69)|30.10.2006 21:46
Já bych neřekl, že všichni uživatelé jsou spokojeni s verzí 1.6, ale všichni čekají na poslední neplacený update na novější verzi 1.7?). Podle mne je Dynavix bohužel ještě hodně nedokonalý produkt. Sice mne vždy dovedl tam kam jsem potřeboval, ale k dokonalosti mu ještě mnoho chybí. Ponechám stranou kosmetickou vadu, kdy Dynavix skáče a nepohybuje se plynule. To bych mu odpustil, stejně se při jízdě dívám na silnici a ne na obrazovku PDA. Co mě osobně vadí nejvíc je nepřipravenost použití Dynavixu na kole nebo pěšky. Sice mě dovede na místo, ale v systému jednosměrek trasou několikrát delší, protože počítá s tím, že nemůžu jednosměrkou proti, ale budiž je to navigace do auta. Horší je ale to, že plánování trasy je velmi složité v případě, že chci jet jinudy než si myslí Dynavix. Místo toho abych mohl zadat jednoduše že chci cestovat přes nějaké město ( ne jeho střed či specifikovanou adresu ) a jednoduše zadal jméno města musím v mapě hledat bod na obchvatu přes který chci projet. To si myslím, že je poněkud chyba a nebo jsem tuto funkci nenašel. Další věc, která mě někdy přivádí téměř k šílenství je, že jedu podle Dynavixu, přijedu k uzavírce nemohu do Dynavixu zadat, že cesta je dále neprůjezdná začnu hledat nějakou cestu a Dynavix mě neustále vede na svoji vypočtenou trasu a já mu nemůžu vnutit že musím jet jinudy. Další a asi největší chybou je nestabilita programu, která se v mém případě začala projevovat až po update na verzi 1.6 (koupil jsem si verzi 1.5 a se satbilitou jsem neměl problémy až do update na 1.6). Ještě jedna věc je někdy nepříjemná a to jsou tunely. Pokud vjedu do tunelu a měl bych odbočit hned za tunelem, případně ještě v tunelu tak bohužel nemám žádné info, protože není signál GPS.
Méďa (69)|30.10.2006 21:49
No tak jsem ten svůj příspěvek psal trochu déle a už víme, že nic nebude. Jestli je to pravda, tak jsme fakt volové.:oops:
Lupus1 (65)|30.10.2006 22:10
Ano - musim konstatovat, ze bohuzel v tomto konkretnim pripade jsem se i ja stal volem...:(
BTW, jsem zvedavy, zda nekdo z Telematixu na teto diskuzi "prizna pravdu"... ne ze bych tomu veril:(
MIlan Kvasnica (88)|30.10.2006 22:19
Tomtoma neznám, ale oproti Igo má dynavix dle mého názoru mnohem lepší výběr trasy i intuitivnější ovládání ... ale to je spíše o zvyku.

Podívejte se na výsledky tomtoma:
http://www.tomtom.com/news/category.php?ID=4&NID=309&Language=10&TT=ivcfcoi91s10u7jufnlcmuqsv1
a bude vám jasné, že pokud se neprosadí dynavix cube (například díky jedinečnému TMC), pak to můžou zabalit. Přecijen pro PDA je mnohem levnější i rychlejší si "koupit" igo v googlu, než dynavix v shopu.

seng (7)|31.10.2006 07:53
Technik z Telematixu, (krome toho ze pokud skutecne rekl h***o, byl sprosty,) nemel pravdu. Co se tyce hadky mezi majiteli, tak k te bohuzel skutecne doslo a jejim dusledkem je, ze Telematix SW/Dynavix a.s. v soucasne dobe nema team, vyskoleneho technika, ani prava k dalsimu vyvoji a prodeji dynavixu (prestoze toto porusuje a dale prodava). Tedy z jeho strany skutecne vyvoj jiz neprobiha ani probihat nebude (intenzivni vyvoj zde skoncil k cca poslednimu zari).

Na druhou stranu team ani prava k Dynavixu nezmizela do cerne diry, takze to, k cemu doslo se PRAVDEPODOBNE odrazi ve zpozdeni cca 2-3 mesicu pri vydani nove verze (pokud TMX SW neprovede sebevrazedne a pro nej velice nerentabilni akce).

Informace berte jako neoveritelne a zcela interni, presto mnohem spolehlivejsi nez od technika, ktery je ve firme cca 3 dny, a ma jen nejnutnejsi a dosti zkreslene informace z "jedne strany" (navic byste se meli zamyslet, proc by technik, tj. zamestnanec firmy, podaval informace, ktere by jeho firmu poskozovali a tudiz by riskoval, ze bude bez prace - kdyby ovsem nedostal takove zadani nebo to ve skutecnosti firmu "neposkozovalo" :? )
Docent (1234)|31.10.2006 08:07
[QUOTE="Méďa"]Ještě jedna věc je někdy nepříjemná a to jsou tunely. Pokud vjedu do tunelu a měl bych odbočit hned za tunelem, případně ještě v tunelu tak bohužel nemám žádné info, protože není signál GPS.[/QUOTE]
Tak tohle dělá i TomTom a iGO, jediný řešení jsou zřejmě vestavěný navigace, který mají i informace o rychlosti vozu od náhonu tachometru...
Peta_ce4you (314)|31.10.2006 09:12
[QUOTE="seng"]Technik z Telematixu, (krome toho ze pokud skutecne rekl h***o, byl sprosty,) nemel pravdu. Co se tyce hadky mezi majiteli, tak k te bohuzel skutecne doslo a jejim dusledkem je, ze Telematix SW/Dynavix a.s. v soucasne dobe nema team, vyskoleneho technika, ani prava k dalsimu vyvoji a prodeji dynavixu (prestoze toto porusuje a dale prodava). Tedy z jeho strany skutecne vyvoj jiz neprobiha ani probihat nebude (intenzivni vyvoj zde skoncil k cca poslednimu zari).

Na druhou stranu team ani prava k Dynavixu nezmizela do cerne diry, takze to, k cemu doslo se PRAVDEPODOBNE odrazi ve zpozdeni cca 2-3 mesicu pri vydani nove verze (pokud TMX SW neprovede sebevrazedne a pro nej velice nerentabilni akce).

Informace berte jako neoveritelne a zcela interni, presto mnohem spolehlivejsi nez od technika, ktery je ve firme cca 3 dny, a ma jen nejnutnejsi a dosti zkreslene informace z "jedne strany" (navic byste se meli zamyslet, proc by technik, tj. zamestnanec firmy, podaval informace, ktere by jeho firmu poskozovali a tudiz by riskoval, ze bude bez prace - kdyby ovsem nedostal takove zadani nebo to ve skutecnosti firmu "neposkozovalo" :? )[/QUOTE]

tak to je skoda, na druhou stranu pokud vyresi prava k puvodnimu sw tak by asi nebyl problem najit nadsence, kteri by se radi podileli na vyvoji...;)
seng (7)|31.10.2006 09:32
[QUOTE="Peta"]
tak to je skoda, na druhou stranu pokud vyresi prava k puvodnimu sw tak by asi nebyl problem najit nadsence, kteri by se radi podileli na vyvoji...;) [/QUOTE]

Moc nerozumim o kom je rec. Existujici team po vyreseni problemu pojede s vyvojem dal. Moznost, ze by prava zustala castecne mimo team (dle meho ciste hypoteticka), znamena, ze na vyvoji nebude pokracovat nikdo (nebude smet).

Takze kdo by mel hledat nadsence??? Team? Telematix?
Mudrunka (547)|31.10.2006 10:43
[QUOTE="seng"]...Existujici team po vyreseni problemu pojede s vyvojem dal. Moznost, ze by prava zustala castecne mimo team (dle meho ciste hypoteticka), znamena, ze na vyvoji nebude pokracovat nikdo (nebude smet)....[/QUOTE]
Považuji za zcela podružné, zda tým pojede "pod Petrem, či pod Pavlem". Rozhodující je, aby se nerozpadl a soft dopracoval do opravdové použitelnosti a uživatelské příjemnosti.
pantata_ce4you (149)|31.10.2006 15:26
Koukam. ze jsem tenhle soft zahodil prave vcas :D
Méďa (69)|31.10.2006 16:45
Já osobně nevidím žádné štěstí v tom si něco koupit a nevyužívat a ještě se tím chlubit, ale to je jen můj názor. To co jsem psal ve svém příspěvku o funkčnosti je samozřejmě pravda, nicméně tyto věci nevidím nijak trgicky, používám Dynavix asi 8 měsíců a přežil jsem. Tedy kromě nestability, která se dá minimálně v mém případě jednoduše vyřešit přechodem na verzi 1.5. GPS která by uměla přijímat TMC stejně nemám, takže se nic tak hrozného neděje. Pokud Dynavix nebude dále vyvíjen, je to sice škoda, ale i tak mi bude ještě dlouho sloužit k mé spokojenosti. Najezdím ročně asi 40 000km, převážně v ČR a zatím mne vždy Dynavix dovedl do cíle a to i v cizině. Akorát si Telamatix - Dynavix svou pozicí "mrtvého brouka" koleduje o to, že jestli se rozhodne pro další vývoj produktu lidé kteří Dynavix již mají a jsou s ním spokojeni nebudou chtít investovat do poplatku za update na novou verzi. Dynavix se bude muset, alespoň u mě, hodně snažit aby mě přesvědčil.
Peta_ce4you (314)|31.10.2006 18:29
[QUOTE="Méďa"] Pokud Dynavix nebude dále vyvíjen, je to sice škoda, ale i tak mi bude ještě dlouho sloužit k mé spokojenosti. Najezdím ročně asi 40 000km, převážně v ČR a zatím mne vždy Dynavix dovedl do cíle a to i v cizině. [/QUOTE]

Toje pravda, az na jednu malickost a to jsou nove mapy, ktere jaksi budou chybet.
Méďa (69)|31.10.2006 18:57
No nové silnice jsou sice pravda, ale ruku na srdce kolik se jich u nás ročně postaví:) . A ve městech je to naprosté minimum a tam bych řekl, že všichni využíváme Dynavix nejvíce. A jestli přijedu k novému kruhovému objezdu, tak stejně ze starého nákresu pochopím kudy mám ject. Nehledě na to, že například na Hradecké dálnici mě Dynavix žene po ještě neotevřené silnici a diví se, proč jedu po vedlejší, takže až bude skutečně otevřená, tak budu na ní navigován i když budu mít starou mapu. A takových míst je víc.
radiologie (21)|1.11.2006 22:09
Právě z titulu bezpečnosti zdroje jsem napsal neosobně - technik, takže doufám, že žádný skutečný technik nebude trestán za něco co neřekl.
Pokud míníte ve vývoji pokračovat a pokud konečně začnete reagovat na připomínky uživatelů a zapracovávat je do programu, a nebude to s ročním skluzem a pokud změníte i cenovou politiku (i když to asi má na svědomí někdo jiný), možná se k Vám vrátím. Ale otřesená důvěra se špatně získává zpět, takže já konkrétně jsem to zatím odpískal a jdu k iGO. Už jen proto, že umí po zadání adres zákazníků zadaných na přeskáčku zoptimalizovat trasu tak, že bych to ručně po staru dělal s Dynavixem hodinu. Jemu na to stačí 4 minuty - 25 zákazníků po ČR.
Přesto Vám přeji úspěch ve Vašem snažení a snad sekundární start bude z té správné nohy a všem škarohlídům včetně mne ještě ukážete.:yes: :yes: :yes: :yes:
HELEKAL PETR (195)|2.11.2006 15:49
Kéž by ten sekundární start už začal, to ticho na diskusi je nějak moc dlouhé a na mnou poslaný mail přímo na Telematix, nikdo od Telematixu neodpověděl ani zpětně na mail ani sem na diskusi.
pslany (130)|4.11.2006 11:47
Takze TMC prijimac za 2500 mam nahov.., tak me Telematix vydrbal podruhe ...
Kocir (836)|4.11.2006 16:16
Uz delsi dobu hledam nejaky programek ktery by dokazal stahovat jenom textove RDS-TMC informace.
Jako treba tohle http://www.gns-gmbh.com/en/30_trafficcompact.php
ale free
TELEMATIX SOFTWARE a.s. (14)|6.11.2006 14:56
[QUOTE="HELEKAL PETR"]Kéž by ten sekundární start už začal, to ticho na diskusi je nějak moc dlouhé a na mnou poslaný mail přímo na Telematix, nikdo od Telematixu neodpověděl ani zpětně na mail ani sem na diskusi.[/QUOTE]

Dobrý den,

po přečtení příspěvků v této diskuzi jsem dospěl k názoru, že bude vhodné komentovat některá zde probíraná témata.

Nesdílím názor uživatele "radiologie" ohledně budoucího vývoje Dynavix tak, jak jej popsal ve svem příspěvku z 30.10. a rád bych potvrdil, že takto se nevyjádřil žádný ze zaměstnanců Telematix Software a.s.

Je pravdou, že Telematix opustila v průběhu měsíce října větší část vývojového týmu (u které mohu těžko ovlivnit, jak se nyní vyjadřuje o Dynavixu) a následkem toho téměř s jistotou dojde ke zpoždění vydání Dynavix 7 (nejspíše do jara příštího roku), nicméně Telematix je stále vlastníkem všech licenčních práv potřebných k prodeji Dynavix a pokračuje v dalším vývoji navigačního software.

Jestliže jsme na některé e-maily reagovali se zpožděním/nereagovali vůbec, omlouváme se, v nejbližší budoucnosti se reakční doba určitě zlepší.

Zachovejte nám prosím přízeň.
Mudrunka (547)|6.11.2006 15:33
Zajímavý stav, když porovnám příspěvek senge z 31.10. s Telematixem nabývám dojmu, že "Petr" nemá práva ani tým, "Pavel" nemá práva. Bude to jistě zajímavé, ale bohužel výhradně pro nezávislé diváky. Pro uživatele Dynavixu už asi moc ne. Bojím se abychom nesplakali nad výdělkem......
radiologie (21)|6.11.2006 21:22
Rád bych Vám to vše věřil, ale jestli se koukáte kolem sebe, tak všichni ve vývoji sviští mílovými kroky vpřed - tak ať Vám neujede vlak!! :D :D :D ;)
Jinak jako zákazníkovi je mi srdečně jedno, že máte uvnitř nějaké rozbroje, to je Váš problém :evil: , je mi tedy jedno za jakou stranu dotyčný mluvil - prostě jste nás svým způsobem tahali všichni(obě strany) za fusekli. A proto jsem to napsal tady do diskuze na plnou hubu aby si někdo nedělal falešné naděje před vánočními nákupy a nešáhl si do sr...ček. Protože např. informace o "nezanedbatelném" zpoždění vývoje měla přijít přednostně od Vás, ne pod vlivem našich odhalení. :evil:
Takže jak jsem již jednou řekl - o důvěru přijdete velmi rychle a bude moc pracné ji obnovit. Nezávidím Vám. :!:
Yankee.106 (231)|6.11.2006 22:23
Jak tak koukám do diskuzí, tak jsem se celkem dobře rozhodl nakoupit nové mapy s novým a jiným NavSW. Jakožto bezmezný příznivec DNVX jsem jej doporučoval kde se dalo (3 kolegové si jej málem koupili). Nyní jim doporučuji "stabilní" a zavedený SW. Dynavix a společnost XYZ mě naprosto zklamala. V tuto chvíli provedu jen reinkarnaci na opravený Qtek9000 a odcházím jinam. Buď sbohem Dynavixe a 8500 Kč :$: :evil:
Mudrunka (547)|7.11.2006 13:28
to admin webu:
Navrhuji toto vlákno přejmenovat na Poslední rozloučení s Dynavixem
MIlan Kvasnica (88)|1.12.2006 08:57
http://www.palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=140

"Zvažujeme proto i následné právní kroky ..."

PR blábol. Právní kroky mohou tak akorát zvažovat. To je asi jako že já bych zvažoval právní kroky směřující k sestavení vlády.

"..v poslední době jsme zaznamenali obrovský nárůst poptávky.."

PR blábol. Růst poptávky z nuly je vždy obrovský.


Měl bych prosbu - ať není s cílem o co nejnižší cenu snižována podrobnost map. A pokud ano, nechť je na výběr možnost pořídit si mapy podrobnější.

DNVX má velikost mapových podkladů pro ČR 50 MB, Igo 15 MB. Při běžné práci to samozřejmě nepoznáte, ale při cestování po okrskách v nočních hodinách se můžete na dynavix spolehnout, zatímco na igo nikoli.

Můj život je mi dražší, než pět tisíc za 30 MB map.
kopacek (466)|1.12.2006 09:58
No, pro mě osobně je nejsmutnější to, že i když je zřejmě, že do léta 2007 nevypadne z Dynavixu ani zbla nového, tak vůbec nic neudělali pro nás, betatestery, kteří jsme kupovali za skoro deset tisíc a dnes máme starší mapy, než ti kteří kupují za tisíce tři. Byl jsem to arogantní přehlížení od Dynavixu schopný překousnout, protože na podzim měla být nová verze, která by to vyřešila. Teď je ale definitivně jasné, jak jsou rozdané karty. To ten odešivší vývojový tým ukradl Dynavixu i databázi kontaktů na uživatele, takže nás majitelé nemohli spravit o situaci a nabídnout jako kompenzaci např. ten mapový upgrade??? Děkuji, ale je něco velmi shnilého ve státě dánském, ještě že konkurence je veliká a je z čeho vybírat... Bohužel ne vždy platí, co je české, to je hezké...