Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 4 z 14 PrvníPrvní ... 23456 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 203

Téma: Dynavix 7

Nováček
    Registrace
    Jul 2005

Rád bych Vám to vše věřil, ale jestli se koukáte kolem sebe, tak všichni ve vývoji sviští mílovými kroky vpřed - tak ať Vám neujede vlak!!
    Jinak jako zákazníkovi je mi srdečně jedno, že máte uvnitř nějaké rozbroje, to je Váš problém : , je mi tedy jedno za jakou stranu dotyčný mluvil - prostě jste nás svým způsobem tahali všichni(obě strany) za fusekli. A proto jsem to napsal tady do diskuze na plnou hubu aby si někdo nedělal falešné naděje před vánočními nákupy a nešáhl si do sr...ček. Protože např. informace o "nezanedbatelném" zpoždění vývoje měla přijít přednostně od Vás, ne pod vlivem našich odhalení. :
    Takže jak jsem již jednou řekl - o důvěru přijdete velmi rychle a bude moc pracné ji obnovit. Nezávidím Vám. :!:
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Jak tak koukám do diskuzí, tak jsem se celkem dobře rozhodl nakoupit nové mapy s novým a jiným NavSW. Jakožto bezmezný příznivec DNVX jsem jej doporučoval kde se dalo (3 kolegové si jej málem koupili). Nyní jim doporučuji "stabilní" a zavedený SW. Dynavix a společnost XYZ mě naprosto zklamala. V tuto chvíli provedu jen reinkarnaci na opravený Qtek9000 a odcházím jinam. Buď sbohem Dynavixe a 8500 Kč :$: :

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

to admin webu:
    Navrhuji toto vlákno přejmenovat na Poslední rozloučení s Dynavixem

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

http://www.palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=140

"Zvažujeme proto i následné právní kroky ..."

PR blábol. Právní kroky mohou tak akorát zvažovat. To je asi jako že já bych zvažoval právní kroky směřující k sestavení vlády.

"..v poslední době jsme zaznamenali obrovský nárůst poptávky.."

PR blábol. Růst poptávky z nuly je vždy obrovský.

Měl bych prosbu - ať není s cílem o co nejnižší cenu snižována podrobnost map. A pokud ano, nechť je na výběr možnost pořídit si mapy podrobnější.

DNVX má velikost mapových podkladů pro ČR 50 MB, Igo 15 MB. Při běžné práci to samozřejmě nepoznáte, ale při cestování po okrskách v nočních hodinách se můžete na dynavix spolehnout, zatímco na igo nikoli.

Můj život je mi dražší, než pět tisíc za 30 MB map.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

No, pro mě osobně je nejsmutnější to, že i když je zřejmě, že do léta 2007 nevypadne z Dynavixu ani zbla nového, tak vůbec nic neudělali pro nás, betatestery, kteří jsme kupovali za skoro deset tisíc a dnes máme starší mapy, než ti kteří kupují za tisíce tři. Byl jsem to arogantní přehlížení od Dynavixu schopný překousnout, protože na podzim měla být nová verze, která by to vyřešila. Teď je ale definitivně jasné, jak jsou rozdané karty. To ten odešivší vývojový tým ukradl Dynavixu i databázi kontaktů na uživatele, takže nás majitelé nemohli spravit o situaci a nabídnout jako kompenzaci např. ten mapový upgrade??? Děkuji, ale je něco velmi shnilého ve státě dánském, ještě že konkurence je veliká a je z čeho vybírat... Bohužel ne vždy platí, co je české, to je hezké...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od MIlan Kvasnica

DNVX má velikost mapových podkladů pro ČR 50 MB, Igo 15 MB.
    Ja bych netvrdil ze v IGO neco chybi a to jezdim po okrskach dost

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

No a je otázka zda to nové s novým týmem bude taky použitelné, lépe řečeno, zda tam bude rozumným způsobem zapracováno to, co se na nich chtělo a oni v podstatě slíbili že bude. S nějakým upgrade map je to jasné, jenom mám takové tušení, že se můžou celkem oprávněně bát toho, že potom jalový upgrade SW (bez map) při nesplnění, viz. výše, může být pro uživatele nezajímavý.
    Jinak, abych pravdu řekl, nejsem přesvědčen, že je z čeho vybírat (u SW pro PDA). Velkej Tomík nemá TMC u nás v jakékoliv podobě, iGo dtto + mapy nic moc. U obojího si stačí přečíst nějaká fóra k tomu abych, pokud nechci být sběratel navigačních softů, byl spokojený s tím, co mám. Navigon 6 je zatím velká neznámá, ale pokud bude v úrovni jako pro PNA, u nás nepoužitelné. A ostatní, škoda mluvit, natož psát.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Citace Původně odesláno od Peta
    Chybí tam mírné zatáčky a za tím si stojím. Zkusím si někdy zapsat souřadnice.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Citace Původně odesláno od Mudrunka
    iGo dtto
    2007 už TMC mít bude. Otázkou je, zda i pro ČR.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

od nepravdivých zpráv, které se poslední dobou šíří na některých internetových fórech
    "Potrefená husa nejvíc kejhá" říkala moje babička. Těch internetových fór, kde se toto téma probírá asi moc nebude (ce4you, mobilmania, zive - co vás napadá za další???), takže myslím bylo lepší vysvětlit své názory, postoje a vlastně i skutečný stav věci a vyvrátit tak spekulace, které se tam probírají. Buď přímo v těchto konkrétních diskuzích nebo zveřejněním článku na patřičném webu.

Přijde mi proto poněkud zcestné psát tento vysvětlující (nebo vyhrožující? :? ) článek na webu, kde vlastně ani žádné fórum není.

PS:
    Já téma navigací sleduji jen minimálně a okrajově, takže nevím jak na tom Dynavix je, ale po loňském boomu, kdy ho bylo všude plno (koukněte na staší diskuze) to poněkud umřelo, takže jsem se také domníval, že už v dalším vývoji i prodeji firma nepokračuje.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2003

Citace Původně odesláno od kopacek
    No, pro mě osobně je nejsmutnější to, že i když je zřejmě, že do léta 2007 nevypadne z Dynavixu ani zbla nového, tak vůbec nic neudělali pro nás, betatestery, kteří jsme kupovali za skoro deset tisíc a dnes máme starší mapy, než ti kteří kupují za tisíce tři. Byl jsem to arogantní přehlížení od Dynavixu schopný překousnout, protože na podzim měla být nová verze, která by to vyřešila. Teď je ale definitivně jasné, jak jsou rozdané karty. To ten odešivší vývojový tým ukradl Dynavixu i databázi kontaktů na uživatele, takže nás majitelé nemohli spravit o situaci a nabídnout jako kompenzaci např. ten mapový upgrade??? Děkuji, ale je něco velmi shnilého ve státě dánském, ještě že konkurence je veliká a je z čeho vybírat... Bohužel ne vždy platí, co je české, to je hezké...
    Vždy jsem byl zastáncem Dynavixu, ale nezbývá mne bohužel nic jiného, než s Vitkem Kopackem a Zdenkem Malinským naprosto souhlasit. Ješte včera bych byl tvrdil, že budu čekat do jara, na nový upgrade.
    Když už jsem překousl, že jsem byl také betatesterem a místo nějakého výdělku jsem naopak zaplatil také tu hroznou čásku, překousl jsem že ten kdo si teď koupí DNVX za podstatně nižší peníz má novější mapy než já, překousl jsem že mne nikdo neposlal e-mail, aby mne pravdivě informoval o stávající situaci Telematix&Dynavix a případně 1x měsíčně zaslal informaci, co se za poslední období u Telematixu posunulo vpřed. Ale tu tiskovou zprávu Telematixu na Palmserveru to už nepřekousnu.
    Doufám pane Václave Palečku, že sledujete i toto fórum, a přečetl jste všechny vlákna, které se týkají navigace Dynavix. Pokud ano, tak by jste měl pochopit, že nás bylo dost skalních příznivců, ale přístup firmy Telematix nás postupně začal odrazovat a poslední kapka, která přetekla přes pohár mojí trpělivosti s Telematixem je právě Vaše Tisková zpráva na Palmserveru a Vaše prohlášení o žalobě mne osobně opravdu velice pobouřilo a v případě, že někdo u Vás dostane rozum a konečně nám svým zákazníkům bude chtít zasílat e-maily s informacemi k situaci u Telematixu, tak moji e-mailovou adresu ve Vaší agendě už hledat nemusíte. Pan Prokeš se s námi aspoň snažil diskutovat, Vy hned vyhrožujete.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

[QUOTE="
    "..v poslední době jsme zaznamenali obrovský nárůst poptávky.."

PR blábol. Růst poptávky z nuly je vždy obrovský.[/QUOTE]
    Třeba nekecaj, píšou tam i o 14denní trial verzi... Tu jsem si nedávno taky objednal, a když jsem zjistil, že oproti iGO nebo TomTomu to žádná převratnost není, a abych přiměl k činnosti změnu paramatrů podsvícení, musím Axíka restartovat, zmizel Dynavix navždy z oblasti mého zájmu...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od MIlan Kvasnica
    Citace Původně odesláno od Peta
    Chybí tam mírné zatáčky a za tím si stojím. Zkusím si někdy zapsat souřadnice.
    No ja nevim. TT, IGO a DNVX. Vsichni pouzivaji mapove podkady od TeleAtlasu. Rozdiily mohou byt jenom v release. Takze muze schazet par kruhacu a nebo kousek dalnice u Plzne nebo u Vyskova.

Co se tyce TMC, tak na prelomu roku by se melo objevit MIOMAP V3 coz je to same co je v jednoucelovkach MIO C510+ a C710+. Tedy stejne rozhrani stejne mapy, TMC, radary, kompatibilni s IGO podklady (ne vsak licence).

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2004

To je sice hezké, že narůstá prodejnost, ale začínám si připadat jako u nejmenovaných telefonních operátorů ( v podstatě všichni tři), když ptáčka lapají, hezky mu zpívají a když už je jejich tak spadne klec. Byl bych velice rád, kdyby jste přestali u Dynavix a.s. dělat bububu všude kolem sebe a začali opravdu makat na Vašem softu. To že Vám odešli programátoři a další personál, mě jako zákazníka vůbec nezajímá, spíše mě zajímá datum možné aktualizace, její velikost a změny v mnou zakoupeném programu oproti původní verzi. Zatím asi už jako jeden z mála čekám až se pochlapíte a vydáte nový update a budu pevně doufat, že občas kouknete i na tento web a necháte se inspirovat našimi názory a připomínkamy, ať máme alespoň nějaký drobný pocit prospěšnosti tohoto webu při pomoci vývoje NAŠEHO navigačního programu. TOMTOM a ostatní jsou sice velmi dobří na trhu s navigacemi, ale Vy se snažte být zase nejlepší. A myslím si že toho se dá i dosáhnout tím, že budete akceptovat připomínky nás veřejných a neplacených testerů a připomínkovačů. S pozdravem Váš fanda Petr Helekal.

PS: Nezapomeňte také na zapracování dalších možností TMC a dále také na nový operační systém Windows Vista a snažte se Dynavix zapracovat i pro tento OS

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od Kocir
    No ja nevim. TT, IGO a DNVX. Vsichni pouzivaji mapove podkady od TeleAtlasu. Rozdiily mohou byt jenom v release. Takze muze schazet par kruhacu a nebo kousek dalnice u Plzne nebo u Vyskova.
    Nemáte pravdu. Podívejte se v TT na následující souřadnice a pak na ty samé v iGo.
    Doufám, že mi nebudete tvrdit, že rybníky vyschly a iGo má novější mapové podklady. Ne že bych byl vodník a potřeboval se navigovat na vodní plochy, ale je to 100% důkaz, že iGo mapové podklady zjednodušuje.

Strana 4 z 14 PrvníPrvní ... 23456 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Dynavix
    Od m1m v sekci Dynavix Mobile
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 06-02-2009, 18:30
  2. Dynavix 1.6
    Od kopacek v sekci Dynavix Mobile
    Reakcí: 261
    Poslední příspěvek: 24-03-2007, 23:16
  3. MDA III + Dynavix 1.6 -