Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 14 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 203

Téma: Dynavix 7

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od Telematix Software
    Oboje bohuzel neni mozne, takze musite vydrzet do vydani
    jak to vypada s novou verzi??

p.s. nasel nekdo dynavix na invexu??
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Halu B jsem prošel pečlivě, ale na Dynavix jsem nikde nenarazil a to dokonce ani ve stánku Sunnysoftu. Taky jsem si myslel, že by se dala shlédnout nějaká beta nové verze a já se tak navnadil na novou verzi a zároveň připravil na finanční výdaj. Ale zatím ani vidu, ani slechu...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

to kopacek:
    Jak vidno, o Vaše peníze není zájem.... Nejspíš jde o novátorský přístup v rozvíjejícím se tržním prostředí....

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od kopacek
    Taky jsem si myslel, že by se dala shlédnout nějaká beta nové verze a já se tak navnadil na novou verzi a zároveň připravil na finanční výdaj. Ale zatím ani vidu, ani slechu...
    jen doufam, ze to telematix vlastne dnes uz dynavix nezabali..

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Já jenom doufám, že se Dynavix rozhodl vypustit účast na Invexu, což by vzhledem k "úrovni" veletrhu nemuselo nic znamenat (i když neúčast českého výrobce na českém veletrhu v hale, kde se tlačil jeden stánek s navigacemi vedle druhého trochu zamrzel). Snad se během pár dní (týdnů, měsíců,...???) objeví "Killer" verze 7 a prodejci ostatních navigačních softwarů zatlačí slzu v oku...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

Jenom, abychom slzu v oku nezatlačili my, uživatelé...., bývalí beta testeři...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

Je to divný. Dřív tady Telematix reagoval na každej příspěvek. A teď. Ticho po pěšině!!!:dead:

Nebo že by klid před bouří ?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Kdyz vezmete v uvahu cenu, kvalitu a pocet dostupnych navigaci pro CR v dobe vstupu Dynavixu na trh a srovnate je s dneskem, co Vam vychazi?

A kdyz si vezmu, ze TomTom i iGO pro CR se daji koupit dnes za "hubicku" a ze oba programy podle me Dynavix ve vetsine parametru prekonavaji, tak behem pouhych cca 15 mesicu musely jit zisky z Dynavixu rapidne dolu...
    A ani prvni radikalni zlevneni Dynavixu dneska uz moc neznamena...

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

pro telematix: Ptám se, jak to vypadá s verzí 2007? Neni to moc dobrá situace, když se přestalo diskutovat o Dynavix mobile. Kdy např v iGO nebo v TomTom se dá stále něco řešit.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

Já to beru tak, že všichni uživatelé Dynavixu jsou nadmíru spokojení a necítí potřebu něco měnit. Přesto Telematix, s.r.o. or Dynavix, a.s. pilně pracuje na nové verzi tak, aby spokojené uživatele naštval tím, že je přinutí upgradovat plně funkční soft na kterém není potřeba nic měnit.

Nováček
    Registrace
    Jul 2005

Přestože jsem byl velkým obdivovatelem Dynavixu a odpouštěl jim jejich pochybení a bránil je jak to šlo, tak teď mě úplně vyrazil dech technik, který na dotaz co bude s vývojem dál, jen lakonicky řekl "h.....o" : : :
    Prý již 3 měsíce na programu nikdo nedělá, po hádce mezi obchodníky a vývojem to poslali k ledu. Takže 8000Kč (naštěstí firemních) je ......>>> :no:
    Dobře nám tak, nemáme si kupovat "levné" věci od českých výrobců - nic dobrého z toho nekouká. Dávám to sem jen aby nám všem bylo jasno. Hlavně jací jsme volové ops: ops: ops: ops: ops: ops:

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

Já bych neřekl, že všichni uživatelé jsou spokojeni s verzí 1.6, ale všichni čekají na poslední neplacený update na novější verzi 1.7?). Podle mne je Dynavix bohužel ještě hodně nedokonalý produkt. Sice mne vždy dovedl tam kam jsem potřeboval, ale k dokonalosti mu ještě mnoho chybí. Ponechám stranou kosmetickou vadu, kdy Dynavix skáče a nepohybuje se plynule. To bych mu odpustil, stejně se při jízdě dívám na silnici a ne na obrazovku PDA. Co mě osobně vadí nejvíc je nepřipravenost použití Dynavixu na kole nebo pěšky. Sice mě dovede na místo, ale v systému jednosměrek trasou několikrát delší, protože počítá s tím, že nemůžu jednosměrkou proti, ale budiž je to navigace do auta. Horší je ale to, že plánování trasy je velmi složité v případě, že chci jet jinudy než si myslí Dynavix. Místo toho abych mohl zadat jednoduše že chci cestovat přes nějaké město ( ne jeho střed či specifikovanou adresu ) a jednoduše zadal jméno města musím v mapě hledat bod na obchvatu přes který chci projet. To si myslím, že je poněkud chyba a nebo jsem tuto funkci nenašel. Další věc, která mě někdy přivádí téměř k šílenství je, že jedu podle Dynavixu, přijedu k uzavírce nemohu do Dynavixu zadat, že cesta je dále neprůjezdná začnu hledat nějakou cestu a Dynavix mě neustále vede na svoji vypočtenou trasu a já mu nemůžu vnutit že musím jet jinudy. Další a asi největší chybou je nestabilita programu, která se v mém případě začala projevovat až po update na verzi 1.6 (koupil jsem si verzi 1.5 a se satbilitou jsem neměl problémy až do update na 1.6). Ještě jedna věc je někdy nepříjemná a to jsou tunely. Pokud vjedu do tunelu a měl bych odbočit hned za tunelem, případně ještě v tunelu tak bohužel nemám žádné info, protože není signál GPS.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

No tak jsem ten svůj příspěvek psal trochu déle a už víme, že nic nebude. Jestli je to pravda, tak jsme fakt volové.ops:

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Ano - musim konstatovat, ze bohuzel v tomto konkretnim pripade jsem se i ja stal volem...
    BTW, jsem zvedavy, zda nekdo z Telematixu na teto diskuzi "prizna pravdu"... ne ze bych tomu veril

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Tomtoma neznám, ale oproti Igo má dynavix dle mého názoru mnohem lepší výběr trasy i intuitivnější ovládání ... ale to je spíše o zvyku.

Podívejte se na výsledky tomtoma:
    http://www.tomtom.com/news/category.php?ID=4&NID=309&Language=10&TT=ivcfcoi91 s10u7jufnlcmuqsv1
    a bude vám jasné, že pokud se neprosadí dynavix cube (například díky jedinečnému TMC), pak to můžou zabalit. Přecijen pro PDA je mnohem levnější i rychlejší si "koupit" igo v googlu, než dynavix v shopu.

Strana 2 z 14 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Dynavix
    Od m1m v sekci Dynavix Mobile
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 06-02-2009, 17:30
  2. Dynavix 1.6
    Od kopacek v sekci Dynavix Mobile
    Reakcí: 261
    Poslední příspěvek: 24-03-2007, 22:16
  3. MDA III + Dynavix 1.6 -