Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 11 z 14 PrvníPrvní ... 910111213 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 151 až 165 z 203

Téma: Dynavix 7

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od HELEKAL PETR
    Mimochodem body zájmu, nevím na co Vám navigace bude například v Německu či Švýcarsku, kde se projednávají zákony o navigacích s body zájmu, pokud by na hranicích u Vás takovou navigaci našli, tak Vám sformátují SD kartu, protože se budou domnívat ( a mnohdy oprávněně), že v bodech zájmu máte policejní radary a měřící stanice.
    Kristovanoho, co to tady zase plácáte za hovadiny??? Ve Švýcarsku nejsou povoleny v POI radary,a to jako všichni výrobci přestanou do POI dávat benzínky??? Diskutovat s některými lidmi tady je fakt ztráta času :no: .
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2004

možná plácám, ale pokud Vám najdou v POI právě jen náznak radarů či jiných POI spojených s radary ať už pevnými či mobilními, bez milosti Vám sformátují kartu, zkuste si přečíst pár doporučení pro cesty do zahraničí a hned netvrďte že tu někdo plácá hovadiny. To už to bude zase tam kde to určitě mít nechceme

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Vy si tady davate. Zkuste si zase podat ruce. Osobne souhlasim s tim ze je treba se zamyslet spise nad budoucnosti.... pokud se vam soft nelibil, tak ok nekupujte si dalsi verzi ci updaty, poslete jej nekam... pokud nechcete poukazovat vyrobci co by jeste mel vylepsit a nechodte na toto forum(kdyz da buh a jak vydno tak snad i da tak by mohl poslouchat kdyz uz se tu sem tam objevi). Pokud si ale myslite ze zde muzete nejakym zpusobem pomoci ostatnim nebo samotnemu vyrobci ve zdokonalovani softu tak vsichni budou jenom radi. Opet to vypada ze se vyrobce snazi a chce se posunout dale. Slunce v dusi.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

vážení, jako občasný návštěvnik a majitel prastaré zkušební měsíční verze dynavixu to tu občas čtu a trochu žasnu. rok staré demo dynavixu mě popravdě řečeno nenadchlo, zvolil a zakoupil jsem jinou navigaci, ale občas se sem vracím, abych se dozvěděl nějaké novinky ohledně vcelku slušné navigace (třeba ty čísla popisný byly tenkrát fakt jedinečný). jenže se tu žádný zajímavý novinky nedozvídám, furt tu jen lamentujete jeden proti druhýmu, ale nic rozumnýho nevypadne z nikoho z vás!

mně třeba vadily malý písmenka - už jsou v těch stavovejch lištách větší?
    padá to ještě?
    je to ještě tak cukavý (na N520?)?

... atd atd...

takovýhle informace tady pište, všichni víme, že dokonalá navigace existovat nikdy nebude, protože každej z nás má jiný preference a priority, ale určitě někdo může napsat reálný stručný popis vlastností - prostě třeba sepsat plusy a mínusy poslední verze, a ne se handrkovat...

já jsem před tím rokem a půl ten dynavix nekoupil prostě proto, že nefungoval (respektive fungoval, ale JÁ jsem podle něj jezdit nemohl, protože MNĚ to padalo a JÁ jsem na to neviděl (ale tohle by možná vyřešily brejle)), dnes mě zajímá, jestli už funguje, jak dobře, jak podrobný má mapy, jestli chodí to TMC (i když na to nemám přijímač) a kolik to stojí, jen tyto informace mne přesvědčí o případné koupi Dynavixu místo update stávajícího softu, tak lidi co ho máte, jak to teda dneska je?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

??? To snad ne? Možná by stačilo přečíst si tenhle thread pár stránek dozadu, tam většina odpovědí je... Vesměs ve stylu "NE, NEUMÍ"...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od Pandora
    nenašel jsem způsob, jak zařídit, aby iGo nezačínal simulační jízdu jinde, než z místa, které mu udala jeho GPS
    Hledal jsi evidentně špatně - daná věc se jmenuje GPS Off.

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Citace Původně odesláno od tortoise
    Hledal jsi evidentně špatně - daná věc se jmenuje GPS Off.
    Díky za radu, jestli se ještě někdy s tou navigací potkám, budu vědět jak na to. Můj názor na komfort ovládání navigace Igo to ale příliš nemění.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Pokud je někdo zvyklý na žebřiňák, tak se mu prostě ovládání Mercedesu bude zdát komplikované a složité .

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Citace Původně odesláno od Docent
    ??? To snad ne? Možná by stačilo přečíst si tenhle thread pár stránek dozadu, tam většina odpovědí je... Vesměs ve stylu "NE, NEUMÍ"...
    Docente, způsob Vaší odpovědi je přesně z toho druhu, který mě nedávno vedl k napsání vzkazu Mudruňkovi. Kdybyste nebyl naprostý ignorant, zřejmě byste musel napsat weszterovi na dotaz ohledně velikosti písmenek něco ve smyslu "podle obrázků nové verze budou písmenka asi větší". Vás ale Dynavix zřejmě vůbec nezajímá, takže si dovolím Vám napsat, že mě vůbec nezajímají Vaše plky.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

Původně jsem nechtěl zasahovat do této FLAME diskuze, ale poslední příspěvek mě přesvědčil o opaku.
    Dynavix byl můj první navigační soft. A byl jsem s ním celkem spokojen. Do té doby , než jsem okusil jiné navigační programy. Najednou se z dobrého navigační SW stal průměrný SW. Navíc mě "dostala" neschopnost firmy rozvíjet tento SW dál.
    Argumentovat 2 screeny , že Dynavix teď bude SUPER, se mi zdá trošku mimo. Zatím to vypadá, že Dynavix novou verzí pouze dotáhne TOMTOM 6 a iGO 2006 Plus. Jenže než Telematix vypustí novou verzi, tak iGO už bude ve verzi 8 a bude umět mnohem víc ( stačí se podívat na vlákno iGO 8 DEMO ).
    Takže shrnuto - pokud Dynavix bude vypadat stejně jako na obrázcích, nebude padat a bude umět jiné generování trasy než jen NEJRYCHLEJŠÍ a NEJKRATŠÍ, tak se bude jednat konečně o konkurence schopný navigační SW.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

vážení spoludiskutující,
    není vám podezřelé, že zde jedna osoba neustále vyvolává, souhlasím, FLAME diskuzi jen se někdo, nedej bože, špatně podívá na vrcholný navigační soft s hrdým názvem Dynavix?
    Už jsem to v jednom mém příspěvku naznačil že nejmenovaný diskutér je buďto zakuklený nejmenovaný výrobce nav. softu, nebo na něj přímo navázaný (zaměstnanec ?). Měl jsem podezření, avšak po včerejší hodnotné diskuzi mám téměř 100 procentní jistotu. Daný nejmenovaný diskutér totiž použil něco, co ví kromě pár lidí na tomto webu (kterých si velmi vážím a určitě nemají potřebu obhajovat neobhajitelné) jenom daný nejmenovaný výrobce navigačního softu.
    Nevím, zda se to zde děje s jeho vědomím, či bez něj, každopádně se jedná o jeho hanbu. Hanbu z toho důvodu, že evidentně tvůrčí impotence je maskována, ne zrovna kalými praktikami….

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od Pandora
    Vás ale Dynavix zřejmě vůbec nezajímá, takže si dovolím Vám napsat, že mě vůbec nezajímají Vaše plky.
    Máte pravdu, měl jsem tu smůlu, že jsem vyhodil peníze za trial verzi. Soft, kde musím po změně podsvícení resetovat celé PDAčko, aby se změna projevila, mne opravdu nezajímá. O to víc mne překvapuje, jak se za něj pořád někdo bije, když názor na jeho kvality je u většiny diskutujících právě opačný...
    Jo, a ty moje plky klidně přeskakujte, poznáte je podle nicku v záhlaví .

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Teda to kulim tady to frci, asi nejdikutovanejsi forum o Dynavixu co jsem zatim videl. Jinak by me velmi zajimalo cim jste tu odhalili toho vyrobce, at pripadne vim na koho se mam obratit az budu potrebovat pomoc... ja ho nejak neodhalil ale to je asi jedno. Kdyz uz jsme u toho tak se u vyrobce alespon primluvim jestli by treba pro nejaky budouci zakazniky nehodil FAKT tu Evropu do jednoho celku kdyz uz tu mame ty velky flashky. Prepinat pri dlouhe trase je fakt opruz :sarcastic:

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Mudruňko,

ty jsi kromě všeho jiného i tajemný jak hrad v Karpatech. Dozvíme se, co jsem včera napsal a co měl vědět jen výrobce Dynavixu? Nenapínej nás dlouho!

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Citace Původně odesláno od Docent
    Máte pravdu, měl jsem tu smůlu, že jsem vyhodil peníze za trial verzi. Soft, kde musím po změně podsvícení resetovat celé PDAčko, aby se změna projevila, mne opravdu nezajímá. O to víc mne překvapuje, jak se za něj pořád někdo bije, když názor na jeho kvality je u většiny diskutujících právě opačný...
    Jo, a ty moje plky klidně přeskakujte, poznáte je podle nicku v záhlaví .
    Docente, je mi Vás upřímně líto, když mi napíšete kam, pošlu Vám deset korun a třeba se ještě někdo přidá a Vaše újma tak bude alespoň částečně zahojena. Možná i zcela zahojena.

Strana 11 z 14 PrvníPrvní ... 910111213 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Dynavix
    Od m1m v sekci Dynavix Mobile
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 06-02-2009, 17:30
  2. Dynavix 1.6
    Od kopacek v sekci Dynavix Mobile
    Reakcí: 261
    Poslední příspěvek: 24-03-2007, 22:16
  3. MDA III + Dynavix 1.6 -