Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Acen n310/n311 problémy s Firmware i po upgrade na 1 00 16

Pixly (3)|2.9.2006 13:18
Zdravím všechny,
nedávno jsem si zakoupil PDA n310 a ihned jsem přeflešoval FW na 1 00 16, zjistil jsem že zařízení má k dokonalému FW dost daleko.
Po několika zatuhnutí v různých stavech a jiných problémů jsem se rozhodl kontaktovat podporu od Aceru, kde jsem popsal mé problémy s tím aby se na to OEM výrobce podíval, vydal nový, stabilnější FW. Dle nich však jsou moje problémy ojedinělé a týkají se výlučně starších FW. Když jsem se odvolal na diskuze zabývající těmito stejnými problémy tak mě jednoduše řekli že ti lidé pravděpodobně nemají poslední FW.
Proto bych chtěl vytvořit toto téma, aby výrobce pochopil, věděl že je ještě na čem pracovat.

Prosím o co nejpřesnější informace abych je mohl ACERu předložit.

Nic není dokonalého, ale proč to nezkusit vylepšit.
Pixly, servisní technik IT.
metuj (23)|8.9.2006 15:30
Dobry den,
jake mate napriklad problemy? Resp. - pri cem vam pda vytuhlo? Ja mam fw 10015 a nemohu zatim popsat jediny problem - kdyz tedy nepouzivam BT:-)
popolvar_ce4you (28)|13.9.2006 13:28
co sa tyka problemu tuhnutia deje sa tak aj pri najnovsom firmware ak si uzivatel nevypne synchronizaciu cez exchange server. ako sa to robi uz bolo mnoho krat pisane (pozri napr. beecherovu stranku http://czaxim.wordpress.com/2006/03/06/vypnuti-automaticke-synchronizace-activesync-ve-wm5/czaxim.
treba si vsak davat pozor aby neboli zapnute programy ako napr. wisbar advance, lebo zmena sa neulozi a acer bude mrznut nadalej - vlastna skusenost ;)
..je ale fakt, ze ak by firmware nemal take debilne default nastavenie tak by clovek nemusel robit taketo zmeny sam