Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: černá listina obchodníků s GSM

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Pozor na tyto stránky při nákupu mobilních telefonů:
    Kód:
    www.satron.cz
    Kód:
    www.mobilky.cz
    Kód:
    www.123mobil.cz
    Kód:
    www.ceskemobily.cz
    Kód:
    www.x-mobil.cz
    Kód:
    www.levnemobil.cz
    Kód:
    www.levnebaterie.cz
    Kód:
    www.hottip.cz
    Kód:
    www.nakupni-dum.cz
    Kód:
    www.mobildodomu.cz
    Všechny servery mají společný zdroj, kamenný obchod SATRON Praha2, Rumunská 9.
    http://www.satron.cz/cms/navody/p_vchod.jpg

Naše zkušenost se Satronem je zadaná dne 2006-09-04
    Pod Nadpisem Pro Satron neplatí zákony? na tomto odkaze, kde je více než 100 negativních skušeností od jiných zákazníků:
    http://www.spotrebitele.info/databaze/zkusenosti.php?id_firma=128

Na tuto firmu se připravuje hromadná žaloba.
    Odkaz: http://www.spotrebitele.info/brno.shtml
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2004

To je standardní chování Satronu - pan Vlastimil Bartek. Když si o nich najdeš diskuze, zjistíš, že nejsi sám. Držím ti palce.
    Jen pár dalších Bartkových adres (bůhví kolik jich ještě má...):

www.satron.cz
    www.mobilky.cz
    www.ceskemobily.cz
    www.x-mobil.cz
    www.levnemobil.cz
    www.levnebaterie.cz
    www.hottip.cz
    www.nakupni-dum.cz
    www.mobildodomu.cz
    www.123mobil.cz

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Díky za podporu a další informace o této firmě, už jsem upozornil SOS www.spotrebitele.cz a v následujícím týdnu to oznámím ČOI.
    Tito " obchodníci ?" jen parazitují a profitují na důvěře, kterou jim, pokud je neznáme, musíme chtě-nechtě při své investici svěřit.

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Slavné ČOI jsem zjistil neudělá nic. Rozhodl jsem se podat na SATRON trestní oznámení za porušení Zákona o ochraně spotřebitele a Občanského zákoníku.
    Telefon mi sice 4.9. přišel, ale neopravený a bez příslušenství, které jsem jim ještě nepoužité poslal na reklamaci s telefonem. Samozřejmě jsem ho nepřevzal. Předám to právníkovi. Hold mě to bude stát další prachy, ale to mi vrátí i s úroky. SATRON profituje jen na nedostatečné obraně zákazníků, protože legislativa je tu pro ně šitá na míru.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2005

S ČOI taky nemám dobrou zkušenost - dal jsem podnět a ani se nenamáhali odpovědět, natož něco konat (konkrétně v olomouckém carrefouru poletoval v oddělení pečiva vrabec a s*al po regálech, když jsem na to nevěřícně zíral a šel se zeptat do informací, tak jsem se dozvěděl, že je tam už 3 týdny a management o tom ví - a tohle bylo pár týdnů po té aféře s prošlými potravinami v Julius Meinl apod.)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Na ČOI se rovnou vybodněte, jediný výsledek vaší stížnosti třeba na restauraci bude, že se tam inspektoři půjdou podívat, zadarmo se nažerou a vám odpoví, že nic nezjistili... Sám mám takovou zkušenost s hotelem Neubauer na Ramnzové, kde si pan majitel usadil svého špinavého psa ke stolu na polstrovanou židli, kontrola samozřejmě zjistila, že se v hotelu nikdy žádný pes nevyskytoval...

Podobná témata

1. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 23-09-2008, 17:52