Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Chybova hlaska po probuzeni Varia

K4N3C_ce4you (48)|1.9.2006 18:58
Objevil se problem pri probuzeni nebo zapnuti meho Varia. Mel jsem v MDA nahrany nejaky patch na soft StyleTap..soft uz jsem nechtel, tak jsem ho odinstaloval a patch vymazal rucne stejne tak, jako jsem ho rucne nahral..ovsem ted po probuzeni nebo zapnuti vyskakuje hlaska: Chyba upozorneni! Aplikaci \Storage Card\...\Patch4StyleTap.exe nelze spustit. Nevite kam se mohlo jeste co nahrat, ze to chce porad spoustet? Delal jsem SR, zkousel hledat vsechno mozne, ale ne a ne se toho zbavit.. To same mi dela i kdyz vymazu smarstkeys.exe, ktere sem nahraval s omapclockem :(

Poradite? Diky za kazdou radu..
Saman_ce4you (1451)|1.9.2006 19:07
100x opakovany problem - nevymazany zaznam v notifikacni databazi. Stahni si neco na prohlizeni notif. databaze, napr. Checknotifications od Scarybear software, najdi prislusny zaznam a delete ....
K4N3C_ce4you (48)|1.9.2006 19:09
Omlouvam se..asi jsem spatne hledal. Priste budu duslednejsi. Sam vim jake to je kdyz u nas na symbianforu musim nejakemu novackovi po ste opakovat jeden problem :( Takze jeste jednou se omlouvam a kdyztak tento thread smazte. A diky za rychlou odpoved..