Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Chybova hlaska po probuzeni Varia

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

Objevil se problem pri probuzeni nebo zapnuti meho Varia. Mel jsem v MDA nahrany nejaky patch na soft StyleTap..soft uz jsem nechtel, tak jsem ho odinstaloval a patch vymazal rucne stejne tak, jako jsem ho rucne nahral..ovsem ted po probuzeni nebo zapnuti vyskakuje hlaska: Chyba upozorneni! Aplikaci \Storage Card\...\Patch4StyleTap.exe nelze spustit. Nevite kam se mohlo jeste co nahrat, ze to chce porad spoustet? Delal jsem SR, zkousel hledat vsechno mozne, ale ne a ne se toho zbavit.. To same mi dela i kdyz vymazu smarstkeys.exe, ktere sem nahraval s omapclockem

Poradite? Diky za kazdou radu..
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

100x opakovany problem - nevymazany zaznam v notifikacni databazi. Stahni si neco na prohlizeni notif. databaze, napr. Checknotifications od Scarybear software, najdi prislusny zaznam a delete ....

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

Omlouvam se..asi jsem spatne hledal. Priste budu duslednejsi. Sam vim jake to je kdyz u nas na symbianforu musim nejakemu novackovi po ste opakovat jeden problem Takze jeste jednou se omlouvam a kdyztak tento thread smazte. A diky za rychlou odpoved..

Podobná témata

1. Probuzení Mia A701
    Od jimar v sekci Mio
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 24-10-2007, 09:45
  2. Po probuzení nepříjemný bug (Vario)
    Od H0UD1//1 v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 14-02-2007, 22:45
  3. Chybna hlaska pri startu Varia
    Od lukash v sekci Zbývající PPC