Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Dosah BT u Aceru n30

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2005

Známý si chce pořídit Acer n30z druhé ruky. Dal mi ho teď na testování. Zkouším všechno možné a narazil jsem na problém s dosahem bluetooth. PC mám připojené k netu a občas browsdám po síti z postele (s Looxem žádný problém). Ale Acer je třeba donést tak na metr k bt donglu, jinak si ani neškrtne! S Looxem nemám problém, i když signálu stíní na vzdálenost cca 4 metrů samotné PC, stůl, sušák na prádlo a moje nemalá maličkost. Nejsem zrovna technoid a tak by mne zajímalo, co se s tím dá dělat. lze třeba v registrech zvýšit výkon bt vysílače v PDA (na úkor výdrže baterky) nebo koupit nějaké BT zařízení, co bych nainstaloval na půl cesty a komunikovalo by s PDA a PC, nebo mi stačí koupit prodlužku USB? Omlouvám se, pokud jsou to naprosté nesmysly, ale nejsem technický typ
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Zdravím, já problémy s BT nemám. V pohodě mi funguje i přes jeden strop/zeď. Mám ale 5m usb prodlužku a tak je BT pěkně uprostřed místnosti.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Bluetooth ma dosah cca 4cm
    Od Spiider_ce4you v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 27-10-2007, 08:53
  2. Dosah IrDA u A636N
    Od KubikZ v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 05-01-2007, 12:11
  3. Dosah BlueTooth USB Adapteru
    Od Naj_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 23-10-2006, 10:50
  4. Dosah BlueTooth u Wizarda
    Od HADES_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 19-09-2006, 16:47