Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mobilní telefon pro komunikaci s PDA

PepaR_ce4you (35)|1.9.2006 12:11
Dobrý den,
rád bych si pořídil nový mobilní telefon pro používání v kombinaci s PDA. Proto bych se chtěl pozepeptat na nějaké zkušenosti či doporučení. Uvažoval jsme nad značkou Sony-Ericsson, konkrétně k790i nebo k800i, proto bych byl vděčný za jakékoliv připomínky, či návrhy. Jde mi především o synchronizaci kontatů a tel. čísel z z outlooku. Budu vděčný za jakékoliv informace.

Předem díky za dopovědi
Zdenek Malinsky (9781)|18.9.2006 22:09
Já bych se připojil do této bohaté diskuze se svými švestičkami z vlastní zahrádky. ;)

Pro připojení svých Delli Super (PDA = Axim X 50v a MDA = Latitude X 1) k internetu hledám nějaký hloupý nebo spíše chytrý mobil (smartphone). Požadavky: volání, SMS, budík, BT, GPRS 10, EDGE 10, UMTS.

Nezaškodí HSDPA, synchronizace s exchange serverem (pošta, kontakty, události), Wi-Fi, absence fotoaparátu (pokud tam bude, tak co se dá dělat), web prohlížeč, IM.

Zatím jsem vymyslel Nokia E 61 nebo Samsung i600. Má někdo nějaký jiný lepší nápad???
Docent (1234)|18.9.2006 22:16
Tu Nokii mám momentálně zapůjčenou od Errortelu, připojovat z PDAčka jsem se ještě nezkoušel, vezmu ji v sobotu s sebou a můžem laborovat.
Zdenek Malinsky (9781)|18.9.2006 22:26
Díky, ale Nokia je vyzkoušená. Tu testuje a používá kolega beecher viz., a také je to můj prozatimní favorit.
Jsem myslel, zda není nebo se nechystá něco jiného, co mě uteklo.
Docent (1234)|19.9.2006 17:14
Tak snad aspoň kolega beecher pomůže neznalému a tápajícímu v nastavení ;) .
beecher (9270)|19.9.2006 18:06
Jako komu?