Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 33

Téma: RadiusFuel

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Zadávejte si prostřednictvím vašeho kapesního počítače informace o každém čerpání paliva vašeho automobilu a RadiusFuel pro vás obstará všechny důležité statistické výpočty včetně přehledných grafů. Díky této aplikaci již nebudete nuceni nosit po kapsách účtenky za benzín ani si nebudete muset pamatovat poslední stav tachometru. Vaše náklady na provoz automobilu budete mít vždy po ruce.

Autor :: Radius
    Překlad :: plně lokalizováno, na webu autora je k dispozici zaZIPovaný CAB.
    Zařízení :: Pocket PC 2002

[IMG]/img/forums/RadiusFuel.png[/IMG]
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

Něco takového jsem hledal, vše mám psáno v notesu v kaslíku auta, tak jsem si to stáhnul, že si to všechno přepíšu, ale nefunguje mi to. Když zadám údaje o novém čerpání, tak se mi po stisku OK nic nestane a okno zůstane otevřené. Co s tím?

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Kontaktujte autora, bude rad za spolupraci

Nováček
    Registrace
    Jan 2004

Tento programek pouzivam. Je opravdu dobrej. Mohu jen doporucit. Uz si nemusim schovavat uctenky jako doposud.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Nov 2003

Jo, taky to už ňákej ten měsíc používám. Paráda.:yes:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od Bud
    Něco takového jsem hledal, vše mám psáno v notesu v kaslíku auta, tak jsem si to stáhnul, že si to všechno přepíšu, ale nefunguje mi to. Když zadám údaje o novém čerpání, tak se mi po stisku OK nic nestane a okno zůstane otevřené. Co s tím?
    Prográmek je asi časovaná bomba, mě fungoval 14 dní a teď se chová stejně. Nebo, že by to byl Shareware?
    Zvláštní je výpočet průměrné spotřeby. Po doplnění nádrže na plnou (52 l), ujetí 300 km a dočerpání 20 l, vypočetl průměr na 16,67 l (správně by mělo být 6,67 l). Přičetl tedy i tu předchozí plnou. Nebo dělám někde chybu ? Snad se má založit počátek nějak jinak ?

Nováček
    Registrace
    Mar 2012

chyba je již opravena v nové betě. kontaktujte podporu.NUNY

Nováček
    Registrace
    Jul 2003

Halo halo, tady Radius

Velmi se omlouvam vsem, kteri maji neprijemnosti, ale bohuzel nemam zatim moznost testovat na jine platfome nez PPC 2002. Prosim tedy vsechny, kteri maji JAKEKOLIV potize nebo dalsi napady, aby skutecne psali na adresu mailove podpory (najdete v menu Soubor / O aplikaci). Zatim stiham a odpovidam vsem, kteri se ozvou. Potize s vypoctem spotreby budou vyreseny v dalsi verzi tim, ze bude mozno volit typicky zpusob cerpani (do prazdne nadrze nebo plnou). Taky pridam lokalizaci do slovenstiny, norstiny, nemciny, francouzstiny a portugalstiny. Nasel jsem i chybku prave pri ukladani zaznamu, tak snad pomuzu vsem, kteri s tim maji problem. Na pozadani zaslu nejnovejsi alpha verzi (1.2 alpha) s moznosti zapnout ladici vypisy, coz muze pri reseni pomoci. Kazdopadne: RadiusFuel je 100% freeware, ale budu velmi rad, pokud na http://radius.webpark.cz/radiusfuel budete hlasovat, kolik byste byli ochotni zaplatit. Vyvoji venuji temer veskery svuj volny cas, tak budte milosrdni

.:: Radius ::.

Nováček
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od Bud
    Je zajímavé, že v angličtině mi to dělalo přesně totéž, když jsem parametry přenastavila na českou verzi, najednou to funguje (alespoň zatím).

Nováček
    Registrace
    Jul 2003

Citace Původně odesláno od Ivana Švejdová
    Je zajímavé, že v angličtině mi to dělalo přesně totéž, když jsem parametry přenastavila na českou verzi, najednou to funguje (alespoň zatím).
    Jaký máte na svém PDA operační systém? Předpokladám Windows Mobile 2003, z jiných systémů mi zatím nikdo chyby nehlásil.

Díky

Nováček
    Registrace
    Jan 2004

Předpokládáte správně.
    (Ale když mi to česky funguje, tak mi haprující anglická verze - zvlášť u programu zdarma - nijak nevadí.)

Nováček
    Registrace
    Jul 2003

Citace Původně odesláno od Ivana Švejdová
    Předpokládáte správně.
    (Ale když mi to česky funguje, tak mi haprující anglická verze - zvlášť u programu zdarma - nijak nevadí.)
    Přesto bych vás chtěl požádat, zda byste mi nenapsala na adresu již výše zmiňované emailové podpory. Zaslal bych vám, pokud souhlasíte, alpha verzi 1.2, která by měla problém řešit. Potřebuji se totiž ujistit, že jsem tu chybu skutečně odstranil. Předem děkuji.

Nováček
    Registrace
    Jul 2003

Nová verze RadiusFuel 1.2
    Právě byla uveřejněna nejnovější verze produktu. Obsahuje opravu chyb (hlavně pro Windows Mobile 2003) a několik vylepšení. Najdete ji na adrese http://radius.webpark.cz/radiusfuel

Nováček
    Registrace
    Oct 2003

Nejdou mi zobrazit grafy. Kdyz kliknu na ComboBox nad grafem, tak se rozvine roletka, prekryje graf a ten uz se neprekresli. Nepomuze ani klikani na jednotlive radky, enter na klavesnici, kliknuti OK a znovu, proste nic.

U nekterych cerpani nezadavam tachometr protoze ho nevim. Zda se ze vypocet si s tim neporadi ale stoprocentne to nedokazu rict protoze nevidim grafy.

John the Long
    MDA1, PPC 2002

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2002

Nejdou mi zobrazit grafy. Kdyz kliknu na ComboBox nad grafem, tak se rozvine roletka, prekryje graf a ten uz se neprekresli. Nepomuze ani klikani na jednotlive radky, enter na klavesnici, kliknuti OK a znovu, proste nic.

-- Mám ten samý problém ve WM2003/h5550.
    Aifel

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední