Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Poskozeni adresare

Tom&Tom (101)|31.8.2006 20:28
Stala se mi jiz podruhe v rozmezi 4 mesicu zajimava vec. Pracoval jsem s TotalCommandrem, editoval textaky a zrazu, kdyz jsem se snazil otevrit slozku, na SD Karte, tak mi vypsal Totac nejakou ciselnou chybu a slozku nelso otevrtit. PPC jsem resetoval, slozka z nej zmizela, ovsem v pamet karty zabirala 350MB (Mel jsem tam mapy a mp3). Ani na PC, ani na PPC ta slozka videt nesla, ale mista zabirala az az :-) Podotykam, ze to nema nic spolecneho se skrytymi soubory. Mam pocit, ze doslo k poskozeni FAT tabulky. Nema nekdo podobnou zkusenost, popripade nevi nekdo jak a co to mohlo zapricinit, nebo jak tomuto pripadu predchazet? Dik
mi38k (205)|31.8.2006 20:59
Stalo se mi úplně to samé. Stalo se mi to při ukládání záznamu zvuku na kartu. Zmizelo mi celkem přes 1 GB dat včetně různých složek, ve kterých byly uložené. A přesto zabíraly místo. Nezbylo mi, než kartu naformátovat. Jen mě štvou ta data, o která jsem tím přišel. No od té doby pravidelně zálohuji.
Tom&Tom (101)|1.9.2006 00:05
Jojo jedine zalohovat a zalohovat. I kdyz se zalohou karty je ot zdlouhave. Nektere slozky v Program files neotevru, takze zalohuji pres sbp backup. Ale kdyby nahodou nekdo vedel, proc se tak stalo (poskozeny adresar) tak mi pls napiste, celkem me to zajima