Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Poskozeni adresare

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Stala se mi jiz podruhe v rozmezi 4 mesicu zajimava vec. Pracoval jsem s TotalCommandrem, editoval textaky a zrazu, kdyz jsem se snazil otevrit slozku, na SD Karte, tak mi vypsal Totac nejakou ciselnou chybu a slozku nelso otevrtit. PPC jsem resetoval, slozka z nej zmizela, ovsem v pamet karty zabirala 350MB (Mel jsem tam mapy a mp3). Ani na PC, ani na PPC ta slozka videt nesla, ale mista zabirala az az :-) Podotykam, ze to nema nic spolecneho se skrytymi soubory. Mam pocit, ze doslo k poskozeni FAT tabulky. Nema nekdo podobnou zkusenost, popripade nevi nekdo jak a co to mohlo zapricinit, nebo jak tomuto pripadu predchazet? Dik
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Stalo se mi úplně to samé. Stalo se mi to při ukládání záznamu zvuku na kartu. Zmizelo mi celkem přes 1 GB dat včetně různých složek, ve kterých byly uložené. A přesto zabíraly místo. Nezbylo mi, než kartu naformátovat. Jen mě štvou ta data, o která jsem tím přišel. No od té doby pravidelně zálohuji.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Jojo jedine zalohovat a zalohovat. I kdyz se zalohou karty je ot zdlouhave. Nektere slozky v Program files neotevru, takze zalohuji pres sbp backup. Ale kdyby nahodou nekdo vedel, proc se tak stalo (poskozeny adresar) tak mi pls napiste, celkem me to zajima

Podobná témata

1. Sms adresare
    Od biodiverzita v sekci Touch HD
    Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 18-05-2009, 18:25
  2. rx3715 ipaq filestore a jeho poskozeni??
    Od Paia_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 28-11-2005, 22:11
  3. SD slot - mechanicke poskozeni
    Od iji v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 20-01-2005, 13:06
  4. Vyber adresare
    Od biokys v sekci Programování
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 12-07-2004, 18:01