Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 41 z 42 PrvníPrvní ... 3139404142 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 601 až 615 z 629

Téma: TT6

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Nevite nekdo jak se jmenuje adresar s mapou TT pro USA 6.6

dik
    p.

ps. eventuelne starsi
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Pokud je mi známo, mapy US jsou rozděleny do několika balíků. Celá Amerika je pouze v hlavních tazích. Jestli se nepletu, tak Major_Roads_of_US_Ca. Ostatní je po jednotlivých státech, resp. vždy několik států spolu v jednom balíku

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Dik za odpoved, ale myslim ze ne ....

Map of USA & Canada v6.6
    Show detailed map information.
    CloseMap of USA & Canada v6.6
    Detailed seamless map fully covering all American and Canadian States (incl. Hawaii, Alaska and Puerto Rico). Guam as separate map included. Street network coverage: 99% Download 958 MB 99.95 EURO

Detailed seamless map fully covering all American and Canadian States (incl. Hawaii, Alaska and Puerto Rico). Guam as separate map included. Street network coverage: 99%

1GB a pak ta popiska ..... viz: http://www.tomtom.com/products/maps/select.php?D=24&Language=1&P=163

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Mohl by mi prosím někdo napsat jaké jsou rozdíly mezi verzí 6.02 a 6.201? Já mám 6.02 a potřeboval bych vědět zda tam jsou oproti 6.201 vůbec nějaké změny-mám strach upgradovat, protože jsem se někde dočetl že tam snad změny nejsou žádné a prý se na některých zařízeních chová trhaně, tak abych si nepohoršil.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Hm takže mě asi nezbude nic jiného než to vyzkoušet, když s tím nikdo žádnou zkušenost nemá

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2005

Verze 6.201 neni urcena pro PDA. Posledni pro PDA je 6.03.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Díky za upozornění, to jsem nevěděl.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Nov 2003

V6.201 na PPC - to jsem viděl při brouzdání
    Připojené obrázky Připojené obrázky

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2005

Ja vim, ze tam jde pustit... :sarcastic:
    Ale je to verze stahnuta z jednouceloveho zarizeni... Neprinasi nic navic, krome toho, ze tusim na VGA trochu mrsi ikony.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Asi nejsem dnešní ale tohle nechápu... Nechci se nikoho opravdu dotknout, protože jsem rád že mi aspoň někdo odepsal, ale to je takový problém napsat třeba větu, že to je určeno pro jednoúčelové zařízení ale že to lze spustit i na PPC a že to nepřináší nic nového oproti verzi 6.03, spíše problémy? Trošku mi to přišlo jako kdyby těmi polovičatými informacemi dělal někdo blbce z lidí kteří tomu tolik nerozumí.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2005

Sidon: Sorry, ale tahle informace od Iva Pokorneho byla jednoznacna a z nikoho blbce nedela "Verze 6.201 neni urcena pro PDA. Posledni pro PDA je 6.03".

A pokud mate "nejak obstaranou" verzi 6.2x pro PDA, pak je neco spatne na vasi strane, takze bych si mozna nejake urazeni se tuplem odpustil, ne? :sarcastic:

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Opravdu jsem to nemyslel nějak špatně a doufám že se to Jirky nedotklo, ale zarazilo mě proč je takový problém to napsat rovnou jak to tedy je. Mimochodem nechci, ani nepoužívám na svém zařízení nelegální software (TT mám legálně zakoupený) ale prostě mě jenom zajímal rozdíl mezi 6.02 a 6.201, nic víc (možná jsem to ve svém prvním příspěvku blbě formuloval)

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2005

Máte asi pravdu v tom, že člověk, který už o tom něco ví, vnímá takovou stručnou informaci jinak než někdo, pro koho je to úplná novinka, ale tady na fóru se fakt s nějakým děláním blbců z lidí prakticky nesetkáte, vždycky je to spíš o tom odhadnout, co zná druhá strana

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Opravdu, jestli jsem tím slovem že "někdo dělá z někoho blbce" někoho nějak urazil tak se omlouvám. Už na začátku jsem napsal, že jsem rád že mi aspoň někdo odpověděl, takže rozhodně nechci nikomu nadávat. Ale máš pravdu v tom že je to kolikrát o tom odhadu co ta druhá strana zná nebo nezná.

Nováček
    Registrace
    Mar 2003

zdravím, umí TT6 otočit obrazovku?

Strana 41 z 42 PrvníPrvní ... 3139404142 PosledníPoslední