Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 40 z 42 PrvníPrvní ... 303839404142 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 586 až 600 z 629

Téma: TT6

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

S TT jsem vcelku spokojený, jediné co mě ale rozčiluje je to, že občas se mě snaží TT tahat po "polňačkách" i když zadávám nejrychlejší trasu. I když to dám pětkrát přepočítat, do optimální trasy se netrefí a netrefí. Pro zajímavost jsem to občas srovnal s IGO a ten tu trasu trefil naprvé dobře a logicky. Jenže k IGO přecházet nechci, nějak mi ten program nesedl.
    Většinou jsem časově dost vytížený a potřeboval bych nacvakat cílovou adresu, sednout a jet, jenže teď to musím řešit tak že když se mi trasa zvolená TomTomem nelíbí, musím to zadávat přes itinerář, což je bohužel dost zdlouhavé. No a když to nacvakám přes itinerář a dám spustit navigaci tak to trasu propočítá a potom mě to místo souhrnu trasy napíše "Žádná nalezená trasa" - sice mě to naviguje ale neudělá mi to ten klasický souhrn trasy s celkovým časem a počtem kilometrů. Dělám něco špatně nebo je to chyba v programu?
    Ještě jedna taková nedůležitá otázka: jezdíte přesně podle trasy spočítané TT nebo ji také upravujete např. v itineráři, popřípadě jezdíte i částečně podle cedulí u silnice?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Vždy registruji cedule a pokud se mi vysloveně něco nezdá (TT ukazuje na lesní cestu a cedule CB ukazuje rovně, jedu samozřejme rovně a TT možná chvilku remcá ale brzy mi ukáže novou trasu (správnou). Jde o to, že se mu to zdálo o kousíček rychlejší, ale po chvilce se mu začne zdát ta správná trasa rychlejší. Nejsem robot, abych jezdil přísně dle příkazů ...

vpe vpe je offline
    Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Citace Původně odesláno od Surgical
    Miloslava si muzes zcela free stahnout primo na strankach www.tomtom.com
    http://www.tomtom.com/plus/services/voices.php

ale tam nejsou specialky jako Arnie, Yoda, Darth Vader apod :-))

Nováček
    Registrace
    May 2006

A kde jsou k mání speciálky?

Nováček
    Registrace
    May 2006

Treba tady, ale i jinde. Gugl to hleda spolehlive (TomTom AND Voices)

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Podle mě je TomTom na nic.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

... a podle většiny to je nejlepší navigační soft

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od Kubiiiik
    Podle mě je TomTom na nic.
    Mohl bys prosim trochu upřesnit proč je TomTom na nic? Máš pro toto tvrzení nějaký rozumný argumenty, [SPEKULACE ] nebo je tvůj thread pouhopouhým výkřikem puberťáka, kterej na TomToma/(PDA) nemá a neumí ho ani stáhnout z internetu a proto stále jěště používá mapu a natáčí si jí vždy když jde (jede na fichtlu) jinam než na sever a nadává na celej svět za to jak s nim vyjebal?[/SPEKULACE ]

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

já nevím, proč se tu rozčilujete, každý má právo říct svůj názor a každý má právo myslet si o komkoliv cokoliv.... pokud si někdo myslí, že je tomtom naprd, tak tady asi nenajde žádnou radu ani zajímavost, protože nejspíš používá k navigaci něco jiného, ale o tom se tu na ce4you nejspíš taky určitě píše... tak ať hledá tam
    každýmu vyhovuje něco jinýho, tak ať se každý drží toho svýho...
    někdo má rád holky, jinej zase vdolky...

navigaci zdar !

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Kde vidis nekoho rozcilovat se? Jenom se kulturne zeptal, proc ma takovej nazor - pro mne by bylo taky zajimave slyset oduvodneni proc je TT na nic mozna mi neco unika
    ale v te forme jak to zaznelo se spis priklanim k spekulaci predrecnika

Nováček
    Registrace
    May 2006

Po vseckem houno ba jen po vcelach med....a i ten je na houno...

Vono to k TomTomovi chce jeste autak a nekam jezdit, teda ne jenom do prace a na chalupu, jinak je opravdu na nic

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Jojo, tak to je.

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Můžete mi prosím někdo říci, jaká by měla být nejaktuálnejší mapa CZ na TT6? Mám 660 1223 a aspoň u nás (cca 25km na jih za Brnem) je určitě stará víc než 8 let (nebo je to u TT normální)?
    Díky.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

25 km za Brnem? Naprosto normální Divim se, že to vůbec je pokrytý.
    Jakou mapu používáš? Já mám Western and Central Europe 650.1052 a když mi napíšeš co přesně tě štve tak se můžu podivat...

(odpusťte mi flame a mírnou urážku, ale jako Pražák si prostě nemůžu pomoct )

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

660.1223 - PL,CZ,HU,SK plus maj. roads WE, jiné jsem nezkoušel, neboť jsem se bláhově domníval, že čím vyšší číslo tím novější verze. Ale nevím, jeslti je to pravda, proto ten dotaz. Na webu www.map24.com je vše OK - tj.dle (z mého pohledu) současného stavu.

Strana 40 z 42 PrvníPrvní ... 303839404142 PosledníPoslední