Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pořídil jsem si TyTN, aneb opět pár začátečnických dotazů

fajmi (53)|31.8.2006 16:30
Zdravím příznivce Tytna. Přešel jsem z P910 a zatím si těžce zvykám a orientuji se v novém systému. Chtěl bych poprosit zda by bylo možné se na někoho obrátit kdo by v začátku poradil. Třeba přes ICQ 203914172
Nemohu najít kde se nastavují zvuky k SMS, MMS a emailům. Budík jsem našel jen jako připomínku což se mě úplně ideální nezdá. A také bych byl vděčný za typ kde sehnat nějaké programy a především doporučit do kterých jít a které mě tuhle mašinku vylepší. Moc děkuji. Michal
sirandrew (210)|31.8.2006 18:03
zvuky budou nekde v nastaveni upozorneni
budik (dokonce 3) jsou jako zalozka u nastaveni hodin
rady a tipy jsou na ce4you, programy v sekci freeware... o nekterych se zde i diskutuje

mam WM 2003 SE, takze nerucim ze je to stejne i u WM 5, ale ten posledni radek je na 100% spravne :yes:
fajmi (53)|31.8.2006 19:40
Díky za info. Já tam mám připomínky tak to asi bude ono. Především mě mate, že je úplně stejný zvuk jak pro připomínky (budí) SMSky MMSky a emaili. Navíc mě to děsně štve a nemohu tomu uvěřit. Určitě to musí být nějak nastavitelné ale ve zvuky a nastavení to není. Programy tu jsou,ale asi jen free. dík
Michalek_ce4you (75)|31.8.2006 20:08
Neříkej mi, že to tam nemáš :-)
fajmi (53)|31.8.2006 22:26
teda, toho jsem si vubec nevsiml. To jsem slepej to je sila. Tak díky moc, už jsem to nastavil. Jen ten výběr není nic moc. Dají se tam nějak zvuky přidat?? Nevíš kolik žere skype přes gprs případně Edge??
Michalek_ce4you (75)|1.9.2006 00:36
Pridat se da, musi to byt wav a musi se dat do adresare windows. Kolik zere nevim, jedu pres wifi.
speed-komi (278)|1.9.2006 01:09
OT: Těžký přechod ze symbiana na WM? neboj, do toho za pár dní spadneš, že už se nikdy nebudeš chtít vrátit..;)
fajmi (53)|1.9.2006 01:18
Tak to jsi me potesil, vracel bych se nerad. Zatim prekonavam prekazky a zvykam si. Chybí me klip, dnes jsem si chtel zavolat v aute a nemohl jsem nejak jednou rukou vytahnout cislo z adresare :D Chybi flip, ale verim, ze casem se to da zvladnout. Horsi to bude s SMSkama. Da se nekde sehnat nejake prislusenstvi??
JecminekMaselnik (464)|1.9.2006 07:40
clovece, zkus klast otazky trochu konkretne. Prislusenstvi ani neni potreba shanet, staci ho proste koupit, akorat je potreba vedet co.
beecher (9270)|1.9.2006 07:50
Moderatorska: Hlavne doporucuji se podivat zde po webu, pohledat po foru, otazky ktere kladete se zde jiz probiraly. :sarcastic:
Ganja_ce4you (324)|1.9.2006 08:23
[QUOTE="Michalek"]Pridat se da, musi to byt wav a musi se dat do adresare windows. Kolik zere nevim, jedu pres wifi.[/QUOTE]
proc by to mel bejt wav..to by bylo dost smutny tohle omezeni
Fafa60 (6)|1.9.2006 08:52
fajmi: Taky jsem mel SE P910 ale uz jsem si zvykl.

Ovládání jednou rukou:
- zapnout Tytna
- zmačknout telefonek

1. šipka doprava nebo nahoru = seznam posledních hovorů
2. šipka doleva nebo dolů = seznam rychlé volby - tam si dej často volané
3. levou pomlčku = kontakty, šipkou dolů a podržet až ti naskočí abeceda a pustis na požadovaném písmenku a dolistuješ nahoru nebo dolů.
Fafa60 (6)|1.9.2006 08:55
Ganja: wav se netýká vyzvánění tam jde víc formátů i mp3


Jde Vám někomu přesměrovat v registru \Windows\Rings\ na Storage Card. Mně to nějak nejde.

http://www.howardforums.com/showthread.php?threadid=801978
fajmi (53)|1.9.2006 13:44
Fafa60: Super díky to me pomohlo to je fajn. Co SMS? To zastavis?:cool:
fajmi (53)|1.9.2006 13:47
JecminekMaselnik: Příslušenstvím jsem myslel nabíječku do auta, držák a především mě zajímá jestli se dá sehnat pevná handsfree. Přemýšlím jak zkloubit GPS a Handsfree.
mr_syck (55)|1.9.2006 15:13
[QUOTE="fajmi"]JecminekMaselnik: Přemýšlím jak zkloubit GPS a Handsfree.[/QUOTE]

a co tohle?
Fafa60 (6)|2.9.2006 08:12
fajmi:
Proč zastavovat? Zapnout - 2x šipka dolů. Listování nahoru a dolů joystickem, otevírání SMS střed joysticku, zavírání OK. Čtení je v pohodě, horší je to s psaním to už potřebuješ vysunout klávesnici, ale asi je to lepší než na mobilu s normální číselnou klávesnicí. Je to jen o zvyku.
Commando_ce4you (121)|9.9.2006 13:10
No nechci nic říkat, ale psát SMS při řízení auta mi už docela přijde jako těžký hazard se životem - a to hlavně těch co jedou v protisměru! ;) Co se týče telefonování, tak si k TyTNu stačí koupit levné BTsluchátko a používat hlasové vytáčení nebo bez něj hlasitý odposlech / hlasové povely. Příslušenství zatím asi k sehnání není, tedy konkrétně aktivní držáky do auta budou asi až v druhé polovině září. Nábíječka do auta? - Stačí koupit USB autoadaptér a jako napájecí kabel použít ten synchronizační. Jínak tamto hansfree / GPS... Je to poměrně drahé a navíc je to jen Sirf II čip. Kombinace BT sluchátko a BT GPS Sirf III modul je levnější a bez nutnosti zasahovat do vozidla :) Ale to záleží asi na každém jak pohodlné to chce mít, Parrot bude pohodlnější...