Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MIO A701 nevyskakující připomínky

m.chlup (8)|31.8.2006 12:55
Přestali mi vyskakovat připomínky včetně zvuků. Nastavení je v pořádku. Po hard resetu fungují, ale ponějakém čase z neznámého důvodu přestanou. Ostatní upozornění (sms) fungují. Poradí někdo. (R45)
Děkuji
viper37 (22)|2.9.2006 14:07
Předpokládám že příslušný zvuk je zrušený i v Nastavení (Zvuky a upozornění). Zkus hlídat, kdy se to změní. Nepoužíváš nějaký program na správu nebo automatické přepínání profilů (vyzvánění)?. V tom případě se musí vše nastavit pro jednotlivé profily.
Mě např. program na lepší mapování kláves ("dvojklik, trojklik") automaticky vypínal zvuky při stisku klávesy.
m.chlup (8)|3.9.2006 15:29
[QUOTE="viper37"]Předpokládám že příslušný zvuk je zrušený i v Nastavení (Zvuky a upozornění). Zkus hlídat, kdy se to změní. Nepoužíváš nějaký program na správu nebo automatické přepínání profilů (vyzvánění)?. V tom případě se musí vše nastavit pro jednotlivé profily.
Mě např. program na lepší mapování kláves ("dvojklik, trojklik") automaticky vypínal zvuky při stisku klávesy.[/QUOTE]

V nastavení zvuků a upozornění je vše nastaveno tak, že by mělo upozonění vyskakovat na display včetně zvuku. přesto se nic neděje. někdy se rozsvítil display. ale teď ani to.
m.chlup (8)|3.9.2006 18:29
Pomohlo by asi přepsat příslušný registr. Ale nevím který ani čím. Děkuji za rady
janox (216)|21.9.2006 19:29
[QUOTE="m.chlup"]Pomohlo by asi přepsat příslušný registr. Ale nevím který ani čím. Děkuji za rady[/QUOTE]
Iba nedávno som sa bavil na tomto príspevku a vravel som si, že kolega asi nevie nastaviť zvuky na pripomienky. Ale iba do dnes, kedy sa mi stalo presne to isté a Mio aj robí presne to isté. Vyskúšal som všetko možné a smiech ma už prešiel . Už asi zostáva urobiť iba HR. Poučenie: nikdy sa už nebudem zabávať na probléme iných - sľubujem... Ak má niekto riešenie na podobný problém poraďte, lebo sakramentsky nenávidím HR.
Surgical (2364)|22.9.2006 02:26
HR je cas od casu zdravy, klystyr taky....
Zdenek Malinsky (9781)|22.9.2006 05:15
Použij CheckNotifications. Je zde ve freeware.