Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 19 z 19

Téma: Formulář vytvořený ve VS 2005 jako exe soubor

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

No možná máte pravdu, ale když už jsem to udělal tak, tak už mi to tak stačí.
    Ale chtěl bych vědět, mám xml soubor, ten načtu do objektu xmlDocument, a pak ho cyklem procházím a vybírám si jen některé elementy které ukládám do tabulky. Tabulkou pak naplním ListBox.
    Jde ale ještě před tím než naplním tabulkou ListBox xml data nějakým způsobem setřídit, buď ještě pokud jsou data v xmlDocumentu, nebo pak až v tabulce.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2005

Nevím přesně, co myslíte "tabulkou", do které si data ukládáte při čtení z XML, ale pokud je to třeba typ pole (System.Array) nebo podobný typ podporující jedno rozhraní pro řazení (IComparable), tak jej můžete seřadit snadno zavoláním metody Sort (a případně vydefinováním vlastního delegáta funkce pro vzájemné porovnání dvou prvků, CompareTo), používá se tam myslím quicksort, takže logaritmická složitost.

Mrkněte třeba na tenhle tutoriál (první, co mi vrátil google), metoda 2 je s delegátem, metoda 3 bez něj využívající toho, že Sort defaultně umí řadit lexikograficky textové řetězce
    http://www.devhood.com/tutorials/tut...utorial_id=526

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od aoc
    No nic tak nikdo nenapsal, tak jsem to jednoduše převedl pomocí funkcí Visual Basicu, konkrétně Mid("retezec", [počáteční pozice], [počet znaků]).
    To je fakt hrozna prasarna - pouzivejte pretizenou metodu ToString, ktere predate pozadovany format.

Ad razeni) Nad DataTable muzete radit pomoci DataView

DataView myView = myTable.DefaultView;
    myView.Sort = "MujSloupecPodleKterehoChcesRadit";

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Super řazení funguje.
    Mám ale další problém, kvůli nedostatku paměti jsem si do pda pořídil přídavnou flash pamět. Od té doby ale co tam tu pamět v pda mám, mi nějak správně nefunguje xml.
    Konkrétně teda pokud mám v adresáři na pda uložený xml soubor, než jsem tam tu paměť dával tak mi to fungovalo tak že jsem se odkazoval jako C:\Xml\ZAKLAD.xml. Ale teď pokud to zadám stejně tak mi to vyhodí pokaždé chybu. Dalo by se to vyřešit tím že bych to zapsal jako : file://\Xml\ZAKLAD.xml , to mi funguje, ale jelikož potřebuju i zapisovat do xml souboru a to mi už nejde tak to nemůžu použít.
    Neví někdo teda jak se odkazovat na soubory na pda pokud tam je přidaná pamět.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. .cab soubor z .exe
    Od Fány_oldd v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 22-09-2006, 12:45
  2. *.reg soubor
    Od sabak_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 17-02-2005, 18:40