Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Propojení n560 a PC pomocí bluetooth

Drolan_ce4you (57)|30.8.2006 00:43
Zdravím,
zakoupil jsem si toto
USB zařízení a vůbec si nevím rady. Bluetooth partnerství s PC naváže (v PC používám program BlueSoleil). Vůbec nemůžu rozchodit bezdrátovou síť (v PDA mam Resco file explorer) - soubory mi jdou posílat jak z PDA, tak z PC (označím soubor a dám odeslat). Za Boha ale nemůžu rozchodit to, abych si z PDAčka "viděl" na disk do počítače.
Zkoušel jsem použít : nastavení -> připojení ->připojení (ikona v pravo nahoře) ->přidat nové připojení modemem; za modem si zvolím Bluetooth -> nové partnerství; najde mi to počítač -> zaškrtnu Serial port a dám dokončit....vrátí mi to znovu na začátek a zvolené připojení nikde není....
Když otevřu nabídku nastavení -> připojení > bluetooth, tak tam mam nastavený tyto porty : příchozí port COM7, odchozí port COM6 (jediná funkčí kombinace)
závěr : posílat si soubory můžu a to z obou zařízení, ale nevidím si z PDA na počítač.
Sice jsem tu četl návod jak tu síť zprovoznit, ale ten návod je víc než dva roky starý (PDA má zatím úplně jiný menu, takže se podle toho návodu nedá nic nastavit)
Jestli máte s tímto problémem nějaký zkušenosti, budu rád, když se o ně se mnou podělíte...díky:yes:
Undermeadow (20)|31.8.2006 21:03
Tohle se mě taky nepodařilo rozjet a potom jsem si na N560ku nainstaloval nový ovladač na BT od Widcomm a už to jde bez problému. Zřejmě to ty Microsoftí ovladače neumí.
O tom ovladači je diskuze zde:
https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=17095
Drolan_ce4you (57)|1.9.2006 12:37
Díky moc.....síť šlapala na první pokus :D