Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Stale nabihajici Align screen

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Zdravim, chtel pozadat o radu, mel jsem mensi nehodu s IPAQ H3850, vybila se mi komplet baterie. Niz zvlastniho, jenze nemohu udelat restore, protoze nejdrive je potreba nainstalovat cestinu, aby to ActiveSync rozeznal jako stejne zarizeni. A to bohuzel udelat nemuzu, protoze mi neustale najizdi screen align a jakmile ho absolvuji, nabiha znovu a znovu, tudiz se vubec nedostanu do systemu. Neporadi mi nekdo co s tim? Predem dik, nezbyva mi nez cekat..
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Jeste jeden doplnek, kdyby se nasel nekdo kdo by mi dokazal poradit (za coz bych byl nesmirne vdecny), tak nepomaha ani reinstalace systemu...

Nováček
    Registrace
    May 2006

Mam obavu, ze pokud se ti nedari zarovnani obrazovky tak, aby to system akceptoval, muze se jednat o poruchu dotykove vrstvy displaye.

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

No pred tim nez se mi baterka uplne vybila mam pocit ze display fungoval dobre, je pravda ze zazil mensi naraz, ale ve funkcnosti nebyl problem. Align screen vzdy akceptuje kazdy z peti bodu, ale pote tam nabehne znovu a znovu...no mozny je vsechno, ale doufam ze to pujde vyresit...ale rozhodne dik, kdyby nekoho neco napadlo, kazdou radu privitam...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Co to zkusit preflashovat z bootloaderu?

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

NO já osobně mýval dřív úplně ruplou dotykovou vrstvu, a kalibrace mi trvala asi dvě hodiny usilovné práce, no aspoň něco! Zkus to a uvidíš!

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Dik za rady, co se tyce "prefashovani z bootloaderu", bohuzel nevim o co jde, pokud to lze nejak priblizit, rad vyzkousim.

Co se tyce druhy varianty, to zni nadejne, zkusim to tedy kalibrovat dokud to neprojde...zatim jsem to zkousel tak max desetkrat...

Jeste jednou dik vsem!

Podobná témata

1. Align Screen - Problem
    Od PsZch0 v sekci Casio
    Reakcí: 23
    Poslední příspěvek: 23-01-2009, 08:28
  2. Axim X50 align screen
    Od retrik v sekci Dell
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 25-07-2008, 20:22
  3. Problém s pda zvaný: "align screen"